ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
          Компанія «Бастіон» ( ООО «Спецавтотехніка - М») є незалежним дестриб’ютором  запасних частин. З моменту свого заснування у 2000 році компанія дотримується принципів побудови довгострокових, відкритих, чесних, прозорих партнерських стосунків, як з постачальниками-виробниками, так і з покупцями. Стратегія розвитку базується на принципі послідовного руху компанії від одного етапу до іншого. На кожному з таких етапів розвитку ми досягали максимальних результатів і вже накопичивши досвід, знання, навички і достатню структурно-матеріальну базу переходили на інший рівень. Сьогодні «Бастіон» є одним з лідируючих постачальників-імпортерів автокомпонентів для автомобілів закордонного та вітчизняного виробництва на території України.

             Наш асортимент сформований відповідно до вимог та попиту на ринку. Компанія «Бастіон» має тільки прямі угоди і отримує продукцію безпосередньо у провідних світових виробників автозапчастин, які у свою чергу є постачальниками автокомпонентів на конвеєр автовиробників, що слугує доказом самих високих та сучасних інноваційних стандартів якості продукції. Ставши нашим партнером, Ви можете бути впевнені в якості та достовірності придбаних виробів, а також найкращій ціні, гарантії, широті асортименту, швидкості поставок, які ми забезпечуємо для вас.

             Нашими покупцями є професіонали в бізнес дистрибуції автозапчастин, ремонті та обслуговуванні автомобілів. Ми пропонуємо нашим покупцям широкий спектр послуг, який в себе вміщує різноманітні варіанти оплати, гнучку систему знижок, оптимізовану форму прийому заказів, доставку товару, власну IT платформу для підбору автозапчастин, постійне проведення навчання, акцій, інформаційно-технічну підтримку, надання сертифікатів якості та гарантій на всю продукцію, яка постачається. Довіра та визнання наших бізнес-клієнтів накладають на нас ще більшу відповідальність та необхідність увесь час динамічно рухатися вперед, модернізувати бізнес-процеси, прагнути бути стабільним партнером і лідером на ринку.