ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

ZF вийшов на новий рівень після придбання TRW

30.03.2016

Поряд із скороченням боргу, ZF не послабила свою увагу в 2015 році до інвестицій в майбутнє. Концерн вклав близько 1,3 млрд. євро (у 2014 році: 1,0 млрд. євро) в виробничі площі та обладнання, що в подальшому допоможе збільшити виробничий потенціал. Це відповідає частці в 4,4 відсотка від загального обороту. Також виділено 1,4 млрд. євро на дослідження і розробки, що дозволяє ZF підтримувати свій власний цільовий показник на рівні 5 відсотків від обороту.
 
Успішна інтеграція TRW в ZF
 
Холдинг TRW увійшов до складу концерну ZF як новий підрозділ «Системи активної і пасивної безпеки». На виставці IAA у Франкфурті у вересні 2015 року ZF представив перші успіхи процесу інтеграції, який запланований на кілька років.
 
«Такі інновації, як виставковий автомобіль для IAA і прототип серійного автомобіля, який недавно був представлений в Швеції, демонструють збільшення загального потенціалу в області виробництва продукції і розробці технологій, досягнутого за рахунок об\\'єднання. Нова структура розширює наші можливості стати глобальним постачальником комплексних систем, - говорить д-р Зоммер. - Ми продовжимо інтеграцію ZF TRW і в 2016 році, а також зосередимося на розробці інноваційної продукції, яка дозволить повною мірою використовувати наш унікальний досвід у галузі інтелектуальних механічних систем».
 
Перспективи
 
За оцінками ZF, ринок легкових автомобілів, а також легкого комерційного транспорту і вантажівок буде розвиватися стабільно. В області промислових технологій очікується значне зростання продажів. Рушійними факторами в цьому секторі стануть інтеграція бізнесів з виробництва промислових приводів і редукторів для вітрових установок, придбаних концерном в кінці 2015 року, а також гарна позиція на ринку і розвиток бізнес-подрозділу Wind Power Technology («Технологія вітроенергетики»).
 
 
У 2016 році ZF планує обсяг продажів 35-36 млрд. євро. Очікуване збільшення продажів у порівнянні з 2015 роком засноване на тому, що TRW буде в складі концерну ZF круглий рік. У середньостроковій перспективі ZF очікує, що зростання обороту концерну складе 7 відсотків, що вище за середньоринкові показники. Виходячи із сьогоднішньої ситуації, скоригована маржа по EBIT на 2016 рік складе 5-6 відсотків. ZF очікує, що уточнений показник маржі по EBITDA перевищить 10 відсотків. «У 2015 році ми успішно працювали і в черговий раз добилися кращого результату, ніж в попередньому році, - розповідає д–р.Зоммер. - Для того, щоб гарантувати успіх і в майбутньому, ми повинні виконати наші завдання в 2016 році і постійно покращувати результати. Це відноситься, зокрема, до німецьких підприємств, які нам потрібно зробити більш конкурентоспроможними».