ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Мільярдний гальмівний супорт типу COLETTE від фірми ZF TRW


 Підрозділ активних та пасивних систем безпеки компанії ZF TRW святкує особливу подію у своїй історії – виготовлення мільярдного гальмівного супорту Colette.
“Ми досягли надзвичайного успіху в сфері виготовлення елементів гальмівних систем, оскільки виробництво гальмівних супортів типу Colette сягнуло показника в один мільярд. Раніше жоден проект, який стосується дискових гальмівних систем, не мав такого великого інтересу і визнання на дорогах всього світу, а сьогодні дискові гальма вважаються найбільш ефективними при гальмуванні легкових автомобілів” – говорить Манфред Меєр, віце-президент Відділу Глобальних Гальмівних Технологій фірми  ZF TRW.
“Ми продовжуємо вдосконалювати й впроваджувати інноваційні рішення в наших продуктах” – зазначає Манфред Меєр: “У зв’язку з необхідністю удосконалення технологій виробництва автомобілів, які відповідають все більш суворим нормам і стандартам у сфері викидів CO2, безпеки, електрифікації й застосування провідних рішень, ZF TRW не зупиняється в розробках нових методів виробництва з метою підвищення економії й покращення параметрів деталей. У 1991 році фірма ZF TRW вперше запропонувала на ринку задній гальмівний супорт зі стоянковим гальмом і вбудованим клиновим роликовим механізмом. Згодом його модифікували у цілісний гальмівний комплект з супортами спереду та ззаду, який розрахований для автомобілів сегменту С, забезпечуючи безпечнішу експлуатацію автомобілів. Ця технологія продовжує домінувати серед виробників задніх гальмівних супортів у всьому світі.
Наступним важливим кроком у сфері розвитку сучасних технологій гальмівних систем було запровадження в 2001 році першого електричного стоянкового гальма з мотором на супорті. Дана технологія відкрила нові можливості в сфері інтеграції гальмівних систем, що є необхідним для підвищення рівня безпеки. Фірма  ZF TRW до цього часу виготовила 65 мільйонів таких супортів, завдяки чому вона залишається світовим лідером у застосуванні цієї технології”.
Зменшення витрат палива є черговим ключовим стимулом для розвитку гальмівних систем, який змушує застосовувати легші матеріали у виробництві супортів (здебільшого це алюміній), а також для розробки технології “нульовий опір”, завдяки якій тертя між супортом та диском у момент, коли гальмівна система не застосовується, можна зменшити до мінімуму.
“ZF TRW є лідером у розвитку гальмівних систем упродовж десятків років і невпинно працює над впровадженням інноваційних рішень у всіх аспектах технології, щоб розробляти найкращі продукти для легкових автомобілів, які застосовуються у всьому світі. Крім того, передові гальмівні системи є одним з ключових елементів розвитку автоматичних коробок передач, а фірма ZF TRW, яка сьогодні має значно розширений асортимент продукції та великий досвід у сфері інтегрованих систем, продовжує розвивати даний тренд”, – підсумовує Меєр.
TRW Aftermarket
TRW Aftermarket є частиною відділення Активних та Пасивних Технологій Безпеки фірми ZF й провідним постачальником продукції групи “Corner Module” (гальма, рульове управління й підвіска) на світовому ринку запчастин. Доповненням до пропозиції фірми є технічна підтримка, діагностика та тематичне навчання для клієнтів на незалежному ринку запчастин й офіційних виробників оригінального обладнання.