ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Bosch QualityScan: гарантія якості ремонту дизельних компонентів в офіційних ремонтних майстернях Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс


Компанія Bosch запустила в Україні проект Bosch QualityScan - систему контролю якості ремонту дизельних компонентів в авторизованих автомайстернях Бош Дизель Центр/Бош Дизель Сервіс. Bosch QualityScan дозволяє майстерням мережі надати власникам дизельних автомобілів додаткову впевненість в якості ремонту. До проекту підключені 14 з 17 діючих в Україні станцій Бош Дизель Центр/Бош Дизель Сервіс.
 
Система була запущена у 2015 році і має стати стандартом у всьому світі, в тому числі і в Україні. Інжектори і ТНВД системи Common Rail, відремонтовані в Бош Дизель Центр або Бош Дизель Сервіс, маркуються спеціальним чином. Наклейка або вставка з матричним кодом, розміщена на компоненті, дозволяє споживачам отримати достовірну інформацію про зроблений ремонт. 
Наявна інформація може бути легко і швидко завантажена за допомогою безкоштовного додатку Bosch QualityScan, доступного для смартфонів на базі Android і iOS. Додаток дозволяє отримати основні відомості, які знаходяться в базі даних Bosch QualityScan - наприклад код IMA або адреса майстерні, яка виконала ремонт. Інформацію також можна отримати на сайті www.qualityscan.bosch - automotive.com, ввівши код з наклейки вручну.
 
Авторизовані майстерні Бош Дизель Центр і Бош Дизель Сервіс задовольняють найсуворішим стандартам якості. Тільки авторизовані майстерні Bosch мають можливість заносити інформацію про відремонтовані компоненти в базу даних Bosch QualityScan. Ці майстерні оснащені високотехнологічним випробувальним обладнанням Bosch, проводять ремонт в суворій відповідності із затвердженими технологіями, а також використовують тільки оригінальні запчастини. 
Більш того, в системі можуть бути зареєстровані тільки ті відремонтовані компоненти, які пройшли ретельну перевірку. Для ідентифікації інжекторів і ТНВД, які пройшли реєстрацію в системі Bosch QualityScan, використовується оригінальна упаковка і спеціальні етикетки. Таким чином, клієнти майстерень Бош Дизель Центр/Бош Дизель Сервіс отримують гарантію того, що ремонт дизельних компонентів виконаний відповідно до стандартів компанії Bosch. В Україні майстерні Бош Дизель Центр/Бош Дизель Сервіс входять в мережу Bosch Service, що об\'єднує 111 авторизованих СТО та 103 партнери Bosch Module.