ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Інспекційна лампа із змінною геометрією.


Компанія OSRAM представила нову інспекційну лампу в лінії професійних бездротових джерел світла.
Пристрій під назвою LEDinspect® Slimline280, також званий LEDIL103, є перезаряджаючимся світлодіодним світильником з додатковим ліхтариком. Конструкція має 10 + 1 (лампа + ліхтарик), високої потужності світлодіод з тривалим терміном служби, а також два варіанти монтажу завдяки магніту і гачку.
У моделі інспекційної лампи LEDinspect® Slimline280 частина лампи зі світлодіодами обертається на 180 градусів по відношенню до ручки. Гнучка геометрія лампи забезпечує оптимальне освітлення в обмеженому просторі під час огляду і технічного обслуговування транспортних засобів. Конструкцію з високоміцного пластика доповнює нерухливе та немарке покриття, що робить лампу неприхотливою та зручною в експлуатації.
Лампа живиться від вбудованого літій - іонного акумулятора на 2000 мАч, має індикатор заряду і може бути заряджена як від бази (док - станції) так і від порту USB. Продукт має ступінь захисту IP42 і ударостійкості IK04. Колірна температура випромінюваного світлового потоку досягає 6000 К, потік основного джерела світла - до 280 лм, ліхтарик - до 70 лм. Термін служби батареї до 4 годин при основному світлі і до 8 годин в режимі ліхтарика. Про низький рівень заряду акумулятора попереджає сигнал.