ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Компанія TRW AFTERMARKET отримує нагороду VOLVO CARS Quality Excellence Award.


Провідне підприємство з відновлення деталей компанії TRW Aftermarket у Фридлант, Чеська Республіка, отримало нагороду Volvo Cars Quality Excellence (VQE) за 2015 рік. Ця новина, підтверджує положення компанії TRW Aftermarket, як провідного постачальника деталей «кутового модуля» (гальмівної системи, системи рульового управління і підвіски) на світовому ринку запчастин.
 
Компанія Volvo оцінювала ефективність роботи постачальників в наступних областях: працездатні системи; дієвий виробничий процес; продуктивність; ефективність запуску; постійне вдосконалення та підтримка клієнтів. Нагорода була вручена Алессандро Латтаруло (Alessandro Lattarulo), старшому менеджеру з продажу підрозділу VMS, Parts & Service Europe, і Габріелі Прохазковій (Gabriela Prochazkova), керівнику програми TRW Frydlant, старшому віце-президенту із закупівель і виробництва Volvo Cars Ларсу Нюборгу (Lars Nyborg) на церемонії в Гетеборзі, Швеція, 28го січня 2016 року.
 
Іржі Хорват (Jiri Horvath), старший менеджер по забезпеченню діяльності Remanufacturing Group (RMG), підрозділу Parts & Service Europe, прокоментував цю подію: «Ключовим фактором нашого успіху є наша здатність поставляти відновлені деталі компанії Volvo, які мають вигляд і характеристики нових». Продукти, що ми поставляємо, проходять випробування на відповідність тим же технічним вимогам, що і нові деталі, і поставляються з відповідною гарантією та забезпеченням високого стандарту післяпродажної підтримки. Для нас це величезне досягнення - отримати таке визнання з боку Volvo Cars. Ми надзвичайно пишаємося цією нагородою, що відбиває результати самовідданої і старанної роботи всієї команди підрозділу Global Parts & Service».
 
На фото: вручення нагороди. Зліва направо: Алессандро Латтаруло, старший менеджер з продажу підрозділу VMS Europe, Ларс Нюборг, віце - президент з управління якістю поставок, закупівель і виробництва Volvo Cars, і Габріела Прохазкова, керівник програми TRW Frydlant.