ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Подарунок Bosch до 100-річчя бренду BMW


Спеціально до 100-річчя бренду BMW підрозділ класичних автомобілів Bosch Automotive Tradition відновило випуск стартерів для легендарної моделі BMW M1. Для реалізації цієї ініціативи, названої «Проектом реверсивної технології», у співпраці з BMW Classic знадобилося всього чотири місяці, від концепції до кінцевого продукту.
 
Підшипник приводу і шестерня стартера були сконструйовані заново, інші компоненти взяті з поточного серійного виробництва BMW. Такий досвід дозволяє стверджувати, що й інші запчастини, необхідні для експлуатації моделей ретро, з\'являться на ринку вже в найближчому майбутньому. Стартер для BMW M1 проводиться в повній відповідності з усіма експлуатаційними стандартами оригінального обладнання.
 
Модель BMW M1 з\'явилася на автомобільному ринку в 1978 році і завдяки своїй здатності розганятися до 260 км/ч стала найшвидшим серійним автомобілем, створеним в Німеччині. До 1981 році кількість спортивних машин з центральним розташуванням двигуна досягла 450, більшість з них були випущені у концепт міського автомобіля. Сьогодні M1 є своєрідною іконою для численних шанувальників авто по всьому світу.
 
Інші продукти програми Bosch Exchange для BMW M-серії
 
Крім відновлення виробництва стартера M1, підрозділ Automotive Tradition випускає інші продукти для BMW M-серії. В рамках програми Bosch Exchange компанія відновлює генератори для моделі M1. Спеціально для BMW Classic компанія перезапустила виробництво генератора для моделі M3 (E30) та стартера для моделі M5 (E34). Ці агрегати також доступні в рамках програми Bosch Exchange. Завдяки підрозділу Bosch Automotive Tradition автомобілі легендарної M-серії BMW досі на ходу.
 
Регулятор генератора і стартерні акумулятори в точності повторюють історичні моделі.
 
Підрозділ Bosch Automotive Tradition вже має досвід у перезапуску продуктів. Так, наприклад, був перевиданий широко використовуваний раніше 12-вольтні регулятор генератора постійного струму. Завдяки оригінальній конструкції в поєднанні з сучасними технологіями регулятор генератора забезпечує постійну напругу в бортовій системі малолітражних автомобілів типу VW Beetle і тракторів.
 
Також Bosch пропонує знамениті «чорні» акумулятори ‒ поєднання автентичного дизайну і сучасних технологій. Спочатку підрозділ Bosch Automotive Tradition займалося випуском 6-вольтних акумуляторів, а тепер пропонує і 12-вольтні в оригінальному чорному корпусі.