ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Delphi відкрила друге дихання для Apple CarPlay


Після першого анонсу системи CarPlay™ від Apple в 2012 році власники iPhone з нетерпінням чекали можливості придбати автомобіль з інтуїтивно зрозумілим інформаційно-розважальним інтерфейсом, що повторює інтерфейс телефону. У систему обіцяли додати навігацію, аудіоплеєр та можливість обміну повідомленнями, що зробило б використання iPhone в автомобілі більш сучасним і безпечним.
Була тільки одна проблема. Виробники автомобілів та їх постачальники інформаційно-розважальних систем не могли придумати, як все це реалізувати без підвищення вартості, обмеження функціональності або перевантаження мультимедійної системи автомобіля.
«Проблема з інтеграцією CarPlay™ виникала, коли водій хотів отримати доступ до музики на іншому пристрої, відтворити відео на планшеті пасажира або послухати музику на смартфоні Android пасажира, – розповідає Кріс Рейдер, віце-президент з проектування у відділі електронної та електричної архітектури Delphi. – iPhone з запущеним CarPlay™ хотів бути єдиним пристроєм USB в режимі хоста, блокуючи доступ до інших пристроїв».
Delphi вирішив цю проблему – з помітно зниженою вартістю, меншим розміром і повною функціональністю CarPlay™, спочатку запланованої інженерами, – розробивши спеціальну мікросхему USB ASIC (патент заявлений), що дозволяє мультимедійній системі автомобіля і iPhone одночасно працювати в режимі хоста. «Рішення Delphi – єдина широко відома на даний момент мікросхема, що має функціональність і хаба, і межхостового з\'єднання, і тому є унікальним рішенням для клієнтів, які бажають впровадити Apple CarPlay™»,– говорить Рейдер.
Пропозиції конкурентів мають недоліки, серед яких висока вартість і обмежена функціональність, тоді як рішення від Delphi було запущене в масове виробництво після подолання всіх перешкод на шляху до успішної інтеграції. В результаті Delphi є єдиним міжнародним постачальником мультимедійних модульних хабів для інформаційно-розважальних систем модельних рядів середнього і верхнього сегментів GM 2015 року.
В наступному році Delphi вирішить цю проблему для більш ніж 40% усієї міжнародної продукції GM, Ford і Chrysler, що складе 10 млн одиниць на рік, з можливим охопленням всіх виробників по всьому світу. З таким охопленням компаній фанати iPhone і Apple у всьому світі можуть розраховувати на більш сучасне та безпечне пересування на автомобілі з великою кількістю підключень.
«Компанія Delphi змогла зробити для Apple CarPlay те, що ніхто інший не зміг,– пояснює Рейдер. – Ми змогли реалізувати всі: від функціональності та простоти використання до малого розміру та адекватного співвідношення ціни і якості. Все, чого не вистачало в системі раніше, стало реальністю в цій новаторською розробці».
o Рішення Delphi – це провідна в галузі інноваційна розробка; на даний момент подібних аналогів не існує.
o Розміщується в невеликому корпусі, має низьку вартість, забезпечує кращий досвід використання завдяки оптимальної функціональності.
o Рішення конкурентів мають такі недоліки, як висока вартість, великий розмір корпусу і обмежена продуктивність.
o Дозволяє виробникам інтегрувати CarPlay в інформаційно-розважальні системи з можливістю використання декількох пристроїв в ролі хоста.