ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Green in Motion от Valeo Service


У рамках реалізації планів по випуску екологічних гальмівних колодок компанія Valeo Service запускає програму Green in Motion, покликану підвищити популярність гальмівних колодок під брендом Valeo для легкових автомобілів.
Важливим елементом стратегії Valeo Service є сталий розвиток компанії. Протягом багатьох років фахівці Valeo уважно відстежують впровадження нормативів за вмістом певних компонентів у складі матеріалів гальмівних колодок. І такий підхід гарантує високу якість, а також безпеку і екологічність продукції під брендом Valeo.
У рамках роботи, спрямованої на те, щоб запропонувати користувачам продукції Valeo гальмівні колодки, які відповідають суворим екологічним вимогам і забезпечують при цьому високі показники гальмування, Valeo Service запускає програму Green in Motion.
Розробка оптимізованого та екологічного фрикційного матеріалу дозволила компанії в 2015 році вивести 95% свого асортименту колодок для легкових автомобілів на рівень, відповідний рейтингу N стандарту SAE J 866. Це кращий визнаний рейтинг серед всіх американських екологічних стандартів якості. Valeo Service запропонувала фрикційний матеріал, що містить менше 0,5% міді ще за 10 років до законодавчого впровадження цього стандарту.
Програма Green in Motion від компанії Valeo Service націлена на розробку не маючих міді гальмівних колодок, а також гідравлічних елементів, вироблених без додавання хрому. Програма орієнтована не тільки на автомобілі з класичним ДВС, але і на електромобілі. Так, Valeo Service вже пропонує широкий асортимент гальмівних колодок без міді для таких автомобілів, як BMW i3 і i8, Renault Twizy і Zoe.
 
Пропонуючи екологічні рішення для «зелених» автомобілів, Valeo Service сприяє популяризації екологічного транспорту. З цією метою Valeo Service планує і надалі розвивати асортимент своєї продукції для електромобілів і автомобілів з гібридним приводом.
В рамках програми Green in Motion компанія Valeo Service пропонує більш повний асортимент автокомпонентів, які відповідають нормам екології і забезпечують безпеку за кермом автомобіля.
На додаток до асортименту колодок преміального сегмента Valeo Service пропонує альтернативу – лінійку гальмових колодок Valeo First за доступною ціною. Товари цієї групи були розроблені з дотриманням стандартів якості, екологічних норм і вимог сталого розвитку. Фрикційний матеріал колодок First і Premium випускається згідно з єдиним виробничим стандартам. Вибираючи колодки Valeo First, покупець отримує оптимальне рішення по співвідношенню сервісу та якості.