ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Передова технологія Delphi.


  Сучасні дизельні двигуни є оптимальним рішенням з точки зору забезпечення найкращої паливної економічності і зниження рівня викидів CO2. Але чи можна гарантувати високий ККД двигуна і низьку токсичність відпрацьованих газів протягом всього терміну служби автомобіля? Особливо при постійному посилення допустимих норм по шкідливих викидів і в умовах реальної, повсякденної експлуатації автомобіля.
 
  Інженери Delphi розробили передову технологію управління насос-форсункою зі зворотним зв\'язком, реалізовану за допомогою апаратного і програмного забезпечення. З її допомогою підтримується максимальна ефективність уприскування протягом тривалого часу. Це досягається за рахунок використання додаткового електричного дроту всередині корпусу насос-форсунки, голка якої діє в якості «електричного вимикача». Даний процес забезпечує передачу сигналу управління в реальному часі, що є більш точним і більш економічно вигідним рішенням, ніж ті, що реалізовані в аналогічних системах.
  Посилаючи електричний струм по голці розпилювача, система Delphi розпізнає моменти контакту голки з сідлом, обмежувачем підйому або знаходження між цими двома положеннями. Цей процес дозволяє системі неперервної перекалібровивать всі моменти подачі палива протягом усього терміну служби автомобіля.
  Поєднання електричного вимикача і нового алгоритму управління створює унікальне рішення, яке забезпечує високу точність багатофазного уприскування. На відміну від інших рішень така конструкція працює незалежно від налаштувань параметрів упорскування і згоряння палива, а також складності конструкції двигуна або силової установки.
  Використання в конструкції форсунки «вимикача» та нового алгоритму роботи електронного блоку управління дозволило інженерам Delphi домогтися зниження рівня шкідливих викидів і запропонувати ефективне рішення для складних технічних завдань.