ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Новий додаток ZF Aftermarket надає актуальну інформацію про запчастини в реальному часі.


  Пошук потрібних запасних частин для клієнтів ZF Aftermarket тепер став ще простіше. Використовуючи новий додаток ZF Part Finder, клієнти можуть вивчити весь асортимент запасних частин, пропонованих товарними брендами преміум-сегмента ZF Aftermarket, такими як Sachs, Lemförder, TRW і Boge в будь-якому куточку світу: здійснюючи пошук за кодом ідентифікації запчастини або по виробнику транспортного засобу, з можливістю сортування по країнам. Новий додаток, сумісний з IOS, Android, планшетом і смартфоном, включає в себе набір опцій на вибір мови і тепер доступно для безкоштовного завантаження з магазинів додатків по всьому світу.
  Новий додаток включає в себе технічні характеристики деталей, вироблених товарними брендами преміум-сегмента, представленими ZF Aftermarket, такими як Sachs, Lemförder, TRW і Boge, зручно структурируя вміст для швидкої і зручної навігації. Клієнти можуть шукати запасні частини їх виробництва різними способами, наприклад, вводити код ідентифікації, що відрізняється для кожної запасної частини. Крім того, можна знайти необхідні деталі зі списку всіх виробників транспортних засобів.
  Клієнти можуть шукати деталі за допомогою функції пошуку з урахуванням специфічних критеріїв пошуку по конкретним країнам, таких як "ідентифікаційний номер транспортного засобу" (VIN) або так званий номер шасі; номер KBA, використовуваний в Німеччині; номер CNIT, використовуваний у Франції, або "реєстраційний знак транспортного засобу" (VRM), який використовується в Сполученому Королівстві і Португалії. Користувачі програми також можуть вибрати зручний для себе мову: англійська, німецька, турецька, голландська, італійська, польська, португальська та іспанська для подальшої оптимізації своїх пошукових запитів.
  "Як і у всій діяльності ZF Aftermarket, для нас важливо створити рішення, яке покращує якість обслуговування і оптимізує щоденну діяльність наших клієнтів, що користуються послугами післяпродажного обслуговування по всьому світу," - підкреслює Ніл Фраєр, комерційний директор ZF Aftermarket. "Наше нове додаток з пошуку деталей надає клієнтам ZF, які користуються послугами післяпродажного обслуговування по всьому світу, миттєвий доступ з мобільних пристроїв до інформації про ринок конкретних запасних частин преміум-класу, які їм необхідні".
  Новий додаток по запчастинах ZF Aftermarket можна завантажити безкоштовно в магазинах додатків по всьому світу.
Концерн ZF є світовим лідером з виробництва техніки приводу і підвіски, а також систем активної і пасивної безпеки. 15 травня 2015 року ZF оголосив про придбання автомобільного холдингу TRW Automotive, який увійшов до складу концерну в якості дивізіону «Active and Passive Safety Technology». На даний момент ZF об\'єднує близько 230 виробничих підприємств в 40 країнах світу, а загальна чисельність персоналу становить 135 тисяч осіб. У 2015 році оборот ZF досяг 29,2 мільярдів євро. З метою збереження лідируючих позицій в області інноваційної продукції концерн ZF щорічно інвестує близько п\'яти відсотків від свого обороту в дослідження і розробки, що склало 1,4 мільярда євро в 2015 році. Концерн ZF відноситься до найбільших постачальників для автомобільної промисловості в світі.
  За допомогою інтегрованих рішень і досконалого портфоліо ZF Aftermarket забезпечує ефективність і економічність транспортних засобів протягом всього їх періоду експлуатації. Поєднання відомих брендів, цифрових інновацій, затребуваних продуктів і послуг, а також глобальна сервісна мережа роблять ZF популярним партнером і номером два на світовому вторинному ринку.