ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Від повного приводу до наддовгих колісної бази: для кожного автофургона Sprinter, Crafter і LT II компанія GKN пропонує відповідний поздовжній вал.


  Легкі автофургони піддаються високим навантаженням, і з цим з ними навряд чи зможе зрівнятися будь-якої іншої клас автомобілів. Часта експлуатація на коротких дистанціях і використання високомоментних дизельних двигунів створюють високе навантаження на весь приводний механізм. Тільки технічно досконалі і сконструйовані з урахуванням специфічних вимог поздовжні вали, всі компоненти яких відповідають високим стандартам якості, забезпечують необхідну відмовостійкість.
  Популярні автофургони Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter і LT II своїм успіхом не в останню чергу зобов\'язані різноманітності своїх модифікацій. Щоб на випадок ремонту для кожної з цих модифікацій знайшовся відповідний поздовжній вал, компанія GKN розширила свій асортимент: ремкомплекти GKN пропонуються як з короткими роздільними валами для повнопривідних моделей, так і з трансмісійними валами завдовжки до 3-х метрів для автофургонів з подовженою колісною базою. В даний час в програму GKN для Sprinter, Crafter і LT II входять 57 (!) Різних поздовжніх валів.
  Спільними для них є дотримання високих стандартів якості GKN:
• Система точного балансування і знижена маса забезпечують високий термін служби і низьку шумову і вібраційне навантаження
• Стійкість до високих температур дозволяє витримувати високі навантаження з великими кутами вигинів і змінами довжини
• Конструкція, оптимізована на випадок аварії, забезпечує високий рівень безпеки
  У разі виявлення дефекту для СТО зручніше не ремонтувати окремі компоненти поздовжнього вала, а замінити вал в комплекті. Ризики при ремонті дуже високі:
• Значне зростання дисбалансу на високих числах обертів при установці невідповідних або неякісних шарнірів (напр., Невідповідних універсальних карданних шарнірів типу «Лёбро» VL)
• Окремі компоненти часто неможливо демонтувати без їх поломки
• клепано хрестовини зібрати знову дуже складно
• Підкладні шайби при монтажі шарнірів повинні точно підходити
• Навіть покриття валу новим шаром лаку може створити помітні нерівномірності
  З урахуванням умов експлуатації автофургонів прояв цих ризиків досить імовірно, тому СТО повинна звернути пильну увагу на якість поздовжнього вала, щоб запобігти майбутнім дорогі ушкодження.
  Більш докладні відомості щодо асортименту Ви знайдете на нашому веб-сайті, а також в інформації до окремих товарів в інтернет-каталозі GKN або в каталозі запасних частин в TecAlliance.