ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Пресс-релиз о статусе постройки новой производственной площадки Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG – подразделения febi Precision Engineering


  Енергозбереження та “поглиначі шуму” на новому місці розташування підрозділу febi Precision Engineering (Точне Машинобудування)
  Погляд з висоти пташинного польоту висвітлює всі секрети: у майбутньому потреби в електроенергії підрозділу febi «Точне Машинобудування» будуть забезпечуватись «зеленою» енергією. Сучасні фотоелектричні системи загальною потужністю 700,000 кВт/рік встановлені на даху нової будівлі для власного виробництва – зовсім поруч з штаб-квартирою Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG в місті Енепеталь у Північній Рейн-Вестфалії, що у Німеччині. Підрозділ febi «Точне машинобудування», який розпочне працювати на новому місці розташування вже влітку 2017 року, буде самостійно генерувати 50 відсотків від його теперішнього рівня споживання електроенергії. 
  Співробітники, відповідальні за проект, також звертають увагу на інші аспекти енергоефективності. В холодну пору року система опалення виробничого майданчика буде використовувати тепло від обладнання та компрессорів для нагрівання повітря, яке буде надходити зовні, та для обігріву підлоги в офісних приміщеннях. «Як результат, ми будемо використовувати на 45 відсотків менше енергії, ніж аналогічна будівля без застосування енергозберігаючих технологій. Це значно більше, ніж передбачено законодавчими актами, які регулюють умови застосування енергозберігаючих технологій, та до того ж такий показник дуже рідко можна зустріти в промисловому секторі», пояснює Себастьян Хофінгхофф (Sebastian Höfinghoff), відповідальний за планування у підрозділі febi «Точне Машинобудування».
  Але нова будівля є не тільки новатором з точки зору використання та збереження енергії, але ще і справжнім шумопоглиначем для виробничого майданчика. Завдяки автоматичній системі вентиляції, вікна можуть бути закриті постійно. Це, а також ізольовані стіни, знижують рівень шуму до мімімального – що також є вагомою перевагою для місцевих мешканців. 
  Зовні будівля, яка незабаром стане домівкою для всього підрозділу febi «Точне Машинобудування», виглядає майже повністю завершеною. “Наразі триває процес встановлення систем вентиляції будівлі та трубопроводів для забезпечення роботи машин та обладнання”, доповідає пан Хофінгхофф. «Паралельно з цим, також тривають роботи по облаштуванню офісних приміщень. Всі роботи передбачається закінчити наприкінці весни 2017 року. Початок виробництва на новому майданчику заплановано на літо 2017».