ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Нова лінійка професійних ліхтарів Osram LEDinspect®PRO.


  Компанія Osram оновила лінійку професійних інспекційних ліхтарів LEDinspect® PRO. П\'ять практичних пристроїв спеціально розроблені для щоденної допомогив проведенні складних ремонтних робіт і техогляду автомобіля.
  Інспекційні лампи Osram LEDinspect PRO гарантують прекрасну видимість за рахунок застосування сучасних яскравих світлодіодів, які забезпечують промінь білогосвіту з колірною температурою 6000K. Продумана конструкція пристроїв дає можливість "точково" освітити потрібну зону. Ліхтарі оснащені магнітними утримувачами, затисками, гачками і розсувними кронштейнами, що дозволяють звільнити руки для роботи. Усі моделі відрізняються винятковою практичністю і виконані уводонепроникному удароміцному корпусі (клас захисту IP65).
  Незамінним помічником для автомеханіків стане ліхтарLEDinspect PRO SLIMLINE 280, що забезпечує яскраве освітлення(280 лм). Механізм повороту на 180° дозволяє направити світло практично у будь-яку необхіднудля освітлення точку. Наявність вбудованого акумулятора іможливість тривалої роботи без заряджання впродовж 4 годин робить ліхтар максимально комфортним увикористанні.
  Для освітлення підкапотного простору призначена стаціонарна інспекційна лампа з регульованим кронштейном LEDinspect PRO BONNET 1400 -найбільший сервісний інструмент в лінійці Osram. Утонкому і довгому корпусі пристрою розміщені 168 потужних світлодіодів з тривалим терміном служби, світловий потік складає 1400 лм. Оригінальне телескопічне кріплення BONNET 1400 підходить для будь-кого, навіть вантажного капота. Включений ліхтар невідкидає тіней на освітлюваний простір, що особливо важливо при обслуговуванні двигуна.
 Портативні ліхтарі LEDinspect PRO PENLIGHT 150 зісвітловим потоком в 150 лм незамінні для виконання"точкових" робіт у вузьких і важко доступних місцях. Умоделі LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV - A є додатковий режим УФ-излучения - модуль точкового світла, за допомогою якого можна виявити самі малозначні протікання рідинних cистем в автомобілі. Ергономічна форма корпусу і прогумована поверхня забезпечують "пенлайтам" зручне і надійне розташування в руці.