ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Спортивні команди обирають свічки Bosch.


  Задовго до початку чергового сезону світових гоночних серій тисячі інженерів з різних команд розробляли і тестували нові компоненти для автомобілів. Сезон 2017 року кидає нові виклики командам, пілотам і машинам, які відчувають екстремальні навантаження під час гонок. Інженери більшості гоночних серій по всьому світу вибирають свічки запалювання Bosch.
  Вибір підкріплений більш ніж столітнім досвідом співпраці компанії з провідними автовиробниками і гоночними командами. Найвищий рівень характеристик і неперевершена надійність - ось причини популярності свічок запалювання Bosch як в автоспорті, так і в серійних автомобілях.
  Досвід Bosch - гарантія надійної роботи двигуна
  Система запалювання з високовольтним магнето, оснащеним свічками запалювання, була запатентована компанією Bosch в 1902 році. А всього через рік свічки Bosch домоглися першого успіху в світі автогонок. Бельгійський гонщик Каміль Женатци виграв кубок Гордона Беннетта в Ірландії на 60-сильному Mercedes, оснащеним новою системою запалювання від Bosch. З тих компанія залишається одним з найбільших постачальників свічок запалювання для гоночних автомобілів самих різних світових серій.
  Компанія Bosch домоглася такого успіху завдяки технологіям і тому, що багато свічки для автоспорту робляться за індивідуальними замовленнями. Серед постійних клієнтів компанії - команди формульних і кузовних гонок, різних змагань на витривалість, учасники ралі і ралі-рейдів. Для найбільших світових серій кожен гоночний сезон проектуються нові свічки запалювання. У рік інженери Bosch розробляють близько 400 типів нових свічок спеціально для гонок.
  Різні види змагань та екстремальні умови роботи - це прекрасна тестова лабораторія для новітніх розробок. Свічки запалювання Bosch - це передові технології в кожному компоненті. Після досліджень і тестів гоночні технології переходять в масове виробництво. Бути лідером в автоспорті - значить бути готовим до нових вимог автомобільного ринку в майбутньому.
  Розробки для автоспорту застосовуються в серійному виробництві
  Не менше 1 200 різних типів свічок Bosch випускається серійно з використанням технологій, які ми перевірили на і випробуваних як в лабораторіях, так і в гонках. Серед розробок Bosch для автоспорту, що стали стандартом для серійного виробництва - свічки з платиною, свічки з діаметром різьблення М10, нова конструкція контактного ковпачка.
Вперше сплав з платини був застосований Bosch в 1970 р на 24-годинних перегонах у Ле-Мані на автомобілі Porsche 917, який виграв змагання на витривалість без єдиної поломки. З 1983 р Bosch використовує дорогоцінні метали для серійного виробництва свічок.
  Компанія традиційно визначає важливі тренди розробок і виробництва нових свічок. Вони заклали основу для розвитку потужних, економічних та екологічно нешкідливих двигунів. До цього дня провідні виробники автомобілів продовжують використовувати свічки запалювання Bosch в якості оригінального обладнання.
  Компанія визначила сучасні тренди, які використовуються при виробництві свічок. По-перше, зменшуються розміри свічок і для автоспорту, і для серійного виробництва. Так, в останні роки на моторах для гоночних машин встановлювалися свічки з посадковим діаметром різьблення M10 і M8, що спричинило появою в серійному виробництві свічок M12 і M10. По-друге, поліпшуються характеристики. Основний напрямок - це використання більш досконалих матеріалів і зміна конструкції свічки. Так, були створені спрямований бічний електрод для поліпшеного займання і центральний електрод з дорогоцінним металом, встановлений з використанням технології 360-градусної лазерного зварювання.
  Змінюється форма корпусу і ізолятора свічки, використовується високоякісна кераміка для поліпшення діелектричних властивостей. Без сучасних свічок були б неможливі багато тренди в розробці і виробництві масових двигунів: безпосереднє уприскування палива, зменшення розмірів і об\'єму двигуна, гібридні установки, зниження витрати палива, екологічність, простота, надійність.
  Серійні свічки Bosch забезпечують високу ефективність, стабільність і якість, підвищену зносостійкість. Найсучасніші з них витримують напругу понад 45 кВ, а термін їх служби - в 3-4 рази більше ніж у звичайних свічок запалювання.