ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Заглядаючи через плече професіоналу: Spidan представляє серію відео-роликів з порадами по ремонту та монтажу компонентів приводу.


  Само по собі гарний виріб не гарантує якісний ремонт з тривалою гарантією. Не менш важливо також знання правильної технології ремонту. Технології сучасних автомобілів постійно ускладнюються, тому ремонтні майстерні потребують доступності нової інформації - не тільки про саму запчастини, а й про правильної технології її монтажу.
  Щоб забезпечити майстерні максимально широку й ефективну підтримку, GKN підготувала нову серію відео-роликів, що містить чіткі інструкції по ремонту та монтажу приводних валів, шарнірів і компонентів. У відео-фрагментах професіонали GKN показують окремі робочі операції і інструменти, необхідні для правильного виконання ремонту.
  Швидкий доступ до рекомендацій професіоналів надає також система TecDoc: тут можна знайти фотографії і пояснення в розділі опису виробів. Двома-трьома клацаннями миші співробітник майстерні через "Документи" може перейти у вкладку "Сервісна інформація".
  Таким чином, GKN пропонує не тільки оптимальне обладнання для роботи, разом з відео надається також програмне забезпечення, розроблене GKN.