ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Компанія Osram визнана кращим постачальником


Компанія Osram, провідний світовий розробник автомобільних систем освітлення, отримала відразу два престижні премії. Одна з них - Нагорода постачальника Bosch Globa. Вона надається кожні два роки групою компаній Bosch, що має більше 30 000 постачальників по всьому світу.
На цей раз нагородою Bosch Global Supplier були відмічені представники двох бізнес-підрозділів компанії Osram - Спеціальне освітлення та оптоелектронні напівпровідники. Команда Bosch відзначила чіткість та оперативність, з якими були структуровані бізнес-процеси продажу в спільному проекті, а також спрощені супутні процедури. На церемонії вручення премії Bosch Global Supplier 2017, що відбулася в кінці липня, компанія Osram представляла Ричард Лотхольц, директор з міжнародного продажу автомобільних ламп та світлодіодних джерел світла, а також Вольфганг Лекс, віце-президент та керівник LED-напрямків Opto Semiconductors.
Ще одна премія була вручена представникам компанії Osram в рамках щорічної конференції акціонерів та постачальників однієї з найбільших світових закупівельних асоціацій TEMOT International, яка відбулася в Барселоні. Для участі в форумі зібралися майже 400 партнерів та акціонерів з усього світу. Підрозділ Osram Specialty Lighting Business Unit було удостоено премії TEMOT International Award 2016 у категорії «Продажі та маркетинг». TEMOT оцінив загальний успіх стратегії Osram та її дочірні бренди NEOLUX, а також видатну ефективність продажів і просування продуктів обох фірм.
Премія була вручена команді Osram, до складу якої входили Тер\'є Ноєвіг, глава вторинного ринку, Патрік Віглінгхаус, директор з продажів в країнах післяпродажного обслуговування Північно-Західної Європи, Іспанії та Греції, Ніколай Діан, глава блоку Восточної Європи та Алла Мунтян, менеджер по розвиток бізнесу NEOLUX.
«Ми дуже пишаємось столь високою оцінкою, ця нагода - відмінна мотивація для нашої команди рухатися вперед у роботі з нашими клієнтами», - коментував Тер\'є Ноєвіг, присудження премії TEMOT International Award.