ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Автолампи OSRAM визнані гідними премії в галузі охорони навколишнього середовища


Автомобільні лампи Ultra Life і Xenarc Ultra Life, розроблені компанією Osram, удостоєні престижної європейської премії в галузі охорони навколишнього середовища, щорічно присуджується німецькою організацією Partslife GmbH компаніям з автомобільної галузі.
Уже шостий рік поспіль ця нагорода присуджується виробникам, які, на думку організаторів конкурсу, усвідомлюють відповідальність за збереження навколишнього середовища. При цьому діяльність компанії-лауреата в області екології повинна бути максимально активною і служити прикладом для наслідування. Проекти, що відзначається премією PARTSLIFE Environmental Prize, демонструють комплексний інноваційний підхід до вирішення екологічних завдань, як мінімум, в масштабах регіону.
В ході церемонії нагородження, що відбулася в рамках конгресу Partslife в Вісбадені, було відзначено, що галогенні автомобільні лампи Osram Ultra Life служать в чотири рази довше стандартних аналогів, а у ксенонових ламп Osram Xenarc Ultra Life цей показник в чотири рази вище, ніж у звичайного « ксенону ». В результаті лампи сімейства Ultra Life забезпечують більш тривалі інтервали заміни, що сприяє зниженню кількості відходів, що виникають при експлуатації автомобілів.