ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Переваги та особливості асортименту Bilstein.


Bilstein GmbH виробник та постачальник амортизаторів на конвеєри автовиробників: Mercedes-Benz, Porsche, BMW, Audi, Bugatti, Ferrari, Lotus та Jaguar – і це тільки початок переліку. Компанія також комплектує більшість спортивних серій, як, наприклад, Mercedes-Benz DTM CLK чи Mitsubishi Lancer Evolution 9 Sport та 8 MR. Цікаво, що всі ці технології та інновації, як і безцінний інженерний досвід, доступні також і споживачам незалежного ринку запчастин.
BILSTEIN розділяє свою пропозицію під серіями BILSTEIN B1, BILSTEIN B2, BILSTEIN B3 і т.д. Для розуміння особливостей та переваг технологій запчастин, що входять до вказаних серій, пропонуємо короткий огляд:
BILSTEIN B1 – асортимент сервісних комплектів (відбійників та захисних кожухів), опор амортизаторів та компресорів пневматичної підвіски.
BILSTEIN B2 – асортимент гідравлічних амортизаторів, відомих масовому споживачу як «масляні», тобто, оливні. Ця технологія передбачена автовиробником як базове оригінальне обладнання і, водночас, пропонується для планового ремонту автомобілів. Зазвичай, це бюджетні марки, як Lanos, Lada та інші європейські автомобілі, виготовлені в часи, коли гідравлічна технологія ще вважалась достатньою та домінувала на автоконвеєрах. Перевага BILSTEIN у тому, що всі компоненти цього амортизатора виготовлені за більш суворими допусками «газової» технології.
BILSTEIN B3 – асортимент пружин для планового ремонту. Стандарт ОЕ: висока міцність, спеціальна багаторазова термообробка після надання форми попереджують подальше просідання та забезпечують передбачений автовиробником термін експлуатації. Чудово підходять для амортизаторів з асортиментів BILSTEIN В2, В4 та В6. Якість та параметри відповідають оригінальним пружинам. До цього асортименту належать також і пневматичні пружини для автомобілів, обладнаних пневматичною підвіскою.
BILSTEIN B4 - асортимент газо-оливних амортизаторів переважно двотрубної конструкції для планового ремонту. Ця технологія домінує в сучасному автомобілебудуванні. Стандарт ОЕ: повна
герметичність – стабільний тиск газу. Міцний нижній клапан зменшує вірогідність пробою підвіски.
Точне налаштування забезпечує відмінну роботу амортизатора при снисненні та відбою. Надійне зчеплення коліс з дорогою. Комфорт та стійкість на дорозі, стабільність на поворотах. Зменшення зношування гуми протектора та скорочення гальмівного шляху.
BILSTEIN B5 модуль пневмопідвіски – розробник і постачальник технології пневмопідвіски для автопромисловості (OE, OES), а також для незалежного ринку запчастин. У модулях пневмопідвіски застосована потужна газова, однотрубна технологія амортизатора, тому усі її переваги характерні для цього продукту. Застосовується при плановому ремонті автомобілів Mercedes-Benz CLS, GL, S-, E- та M-класу, для Jaguar XJ, BMW 7 серій (E65, E66), для пневмопідвіски Land Rover Discovery III, IV та Sport.
BILSTEIN B6 – асортимент газових амортизаторів потужної однотрубної конструкції, що переважають за своїми характеристиками та можливостями вимоги та стандарти ОЕ. Високий тиск газу в однотрубній конструкції виключає явище кавітації, тобто, «спінення» оливи, тому її стабільна в’язкість та більша площа робочого поршня дають точне демпфування нерівностей дороги та високу надійність при екстремальних навантаженнях. Ця технологія прийшла на вулиці зі спорту та має великий успіх у вимогливих автовласників. Оптимальне зчеплення з поверхнею дороги, підвищена курсова стійкість, швидка зміна ряду руху на високій швидкості. B6 – це перший, простий та надійний спосіб покращити оригінальну підвіску. Його застосування не вимагає жодних інших змін, оскільки він може працювати разом з оригінальною пружиною.
BILSTEIN B6 4600 – асортимент надпотужних газових амортизаторів зазвичай однотрубної конструкції для позашляховиків, кросоверів. Більший резерв потужності та строку експлуатації навіть з причепом на бездоріжжі. Усі переваги газової однотрубної технології. Відмінне зчеплення та курсова стабільність у звичайному режимі експлуатації та в екстремальних ситуаціях. Працюють разом зі стандартною оригінальною пружиною.
BILSTEIN B8 – асортимент вкорочених потужних однотрубних газових амортизаторів для моделей зі спортивною підвіскою, невисоким кліренсом. Або ж у поєднанні з комплектами коротких спортивних пружин для зменшення кліренсу стандартних авто. Усі переваги газової однотрубної технології + спортивний силует та відмінна керованість.
BILSTEIN B8 5100, BILSTEIN B8 5160, BILSTEIN B8 5100 RHA – асортимент надпотужних амортизаторів, зазвичай однотрубних, для збільшення кліренсу позашляховиків. Значно більший резерв потужності та терміну експлуатації навіть з причепом на бездоріжжі. Усі переваги газової однотрубної технології. Відмінне зчеплення та курсова стійкість у звичайному та екстремальному режимах експлуатації. Встановлюються разом з с комплектами для збільшення кліренсу.
Щоб від зменшення кліренсу автомобіля отримати не тільки спортивний силует, але й спортивні якості руху, чудовий контроль дороги та оптимальний комфорт, потрібно точно визначити ідеальне заниження та застосування надпотужних технологій демпфування. Для цього BILSTEIN створив та удосконалив в численних практичних випробуваннях свої комплекти підвісок, що ідеально вирішують завдання модифікації, значного покращення підвіски для конкретного автомобіля.
BILSTEIN B12 Pro-Kit та BILSTEIN B12 Sportline – асортимент комплектів підвіски. Однотрубні газові амортизатори + спортивні пружини Eibach Pro-Kit та Eibach Sportline з прогресивними характеристиками для модифікації підвіски. Для автомобілістів, що надають перевагу спортивному стилю водіння, бажають відмінної динаміки, точної реакції на будь-який рух керма, більшої надійності підвіски та безпеки на дорозі. Професійна система руху в повороті (PCS), точна реакція, чудова динаміка, високий резерв надійності, зменшення кліренсу: на 40мм у BILSTEIN B12 Pro-Kit та на 50мм у BILSTEIN B12 Sportline. Пружини та амортизатори ідеально узгоджені між собою в численних дорожніх випробуваннях, чудово і взаємно доповнюють один одного. Такий комплект – це оптимальна можливість одразу і суттєво покращити ходові характеристики автомобіля.
BILSTEIN B14 та BILSTEIN B16 – асортимент комплектів підвіски, що регулюється. Надпотужні технології автоспорту для повсякденного життя. Можливість налаштування підвіски під індивідуальний стиль власника автомобіля або під особливі дорожні умови і цілі. Обидва комплекти дають можливість регулювання висоти кліренсу в діапазоні 20 мм, досягати заниження на 30-50 мм на передній та задній осях, а комплект BILSTEIN B16 передбачає ще й можливість 9/10 – ступеневого паралельного регулювання демпфування (відбою/стиснення) в діапазоні «комфорт-спорт». Регулювання кліренсу та налаштування якостей демпфування відбувається швидко та зручно, одразу на встановлених стійках амортизаторів. Цей продукт екстра-класу забезпечує відмінні ходові якості в будь-якій ситуації та задоволення від керування автомобілем.
Це основні, але не всі технологічні рішення від BILSTEIN.
Інформацію про системи DampMatic®, DampTronic®, ridecontrol®, iRC® , а також он-лайн каталог виробника доступні на www.bilstein.com
* Переваги газової однотрубної технології: високий тиск газу в однотрубній конструкції виключає явище кавітації, тобто «спінення оливи», тому її стабільна в’язкість та більша площа робочого поршня дають точне демпфування нерівностей дороги та високу надійність при екстремальних навантаженнях. Ця технологія прийшла на вулиці із спорту та має великий успіх у вимогливих автомобілістів. Оптимальне зчеплення з поверхнею дороги, підвищена курсова стійкість, швидка зміна ряду руху на високій швидкості.