ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Концерн ZF отримав нагороду за новаторське рішення в області технології камери.


Концерн ZF отримав нагороду за новаторське рішення в області технології камери.
 
5 вересня, концерн ZF оголосив про отримання ним в 2017 р нагороди від світового постачальника Nissan за новаторське рішення в області розробки технології камери. Камера переднього огляду є частиною автоматизованої системи дорожнього руху Nissan ProPILOT, яка була запущена в минулому році в Японії на популярних моделях Serena, а потім в 2017 р - на Qashqai в Європі.
«Ми дякуємо Nissan за цю престижну нагороду і можливість внести свій внесок в таку важливу систему як ProPILOT», говорить Пітер Дж. Лейк, член правління концерну ZF, який відповідає за корпоративний ринок. «Nissan продовжує відігравати провідну роль в розробці напівавтоматичних і повністю автоматичних функцій і систем, і концерн ZF очікує подальшого сприяння в розробці та підтримці зусиль, що докладаються».
ProPILOT є революційну технологію автономного приводу, призначеного для використання на магістралях в односмуговому русі. Nissan став першим японським автовиробником, який представив комбінацію систем рульового управління, прискорення і гальмування, які можна експлуатувати в повністю автоматичному режимі, зменшуючи навантаження на водія при інтенсивному або тривалому русі. Завдяки передової технології обробки зображень, підтримуваної камерою ZF, система ProPILOT розуміє дорожню обстановку і здійснює точне рульове управління, що забезпечує нормальну роботу автомобіля.
Справжня нагорода також підкреслює успіх філософії концерну ZF «Бачити, думати і діяти», що пропонує розширені функції безпеки і автоматичного управління, оскільки ZF продовжує розробляти повний набір датчиків (камера, радар і лідар), електронні блоки управління (NVIDIA Pro AI і домен безпеки ECU ), а також інтелектуальні механічні системи (система рульового управління, гальмування і активної підвіски), які забезпечують належний контроль автомобілів в режимі польоту або автоматичного управління.
Г-н Лейк отримав нагороду на церемонії в Йокогамі, Японії, від Ясухіро Ямаучи, члена правління Nissan, відповідального за передове світове виробництво і науково-дослідні роботи.
Вже вдруге за останні три роки концерн ZF отримав визнання Nissan за розробки технології камери після того, як в 2014 р запустив датчик камери другого покоління (S-Cam2) на моделях Qashqai і X-Trail.
Концерн ZF є світовим лідером в області проектування, розробки і постачання технології камери переднього огляду, а також постачальником для більш десятка провідних автовиробників.