ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Osram продемонстрував майбутнє автомобільного освітлення.


На виставці CES 2018 у Лас-Вегасі компанія Osram представила свої новітні розробки в області систем автомобільного освітлення, засновані на використанні світла як видимих, так і невидимих зон спектра.
Компанія організувала для відвідувачів виставки подорож у світ віртуальної реальності за допомогою VR-окулярів HTC Vive VR (до слова, в них застосована технологія Osram LED) в супроводі «аватара» головного технічного директора Osram Стефана Кампманна. Учасникам інтерактивного шоу було запропоновано три сюжети: «Технологія автономного водіння Osram», «Фара майбутнього» і «Розумні інтер\'єри». «На CES 2018 ми знову підтвердили наш найвищий технологічний рівень за допомогою інноваційної системи віртуальної реальності, яка дозволила відвідувачам виставки подорожувати в майбутнє автомобільного освітлення. Вони познайомилися з нашим поглядом на автономне водіння і різними технологіями, з якими світ може поліпшити загальне враження від водіння », - зазначив Стефан Кампманн.
Компанія Osram продемонструвала новітні розробки в області біометрії, що дозволяють розпізнавати стресовий стан водія, втома і розсіяна увага. Технологія вимірює частоту серцевих скорочень і інші життєво важливі показники життєдіяльності людини, фіксуючи критичне погіршення здоров\'я. Нові технології дозволяють навіть освітлення в салоні автомобіля підлаштовувати під настрій пасажирів. А в комплексі з біометричним обладнанням Osram автомобільний комп\'ютер в змозі автоматично регулювати кольори та рівні освітлення, оптимізуючи їх відповідно до самопочуттям водія.
 

 
Ще одна передова розробка Osram - лазерний джерело світла DMD. Технологія дозволяє створювати адаптивну фару головного освітлення, що складається з більш ніж з 1 млн індивідуально керованих світлодіодних пікселів. З їх допомогою фара машини зможе «спілкуватися» з іншими учасниками дорожнього руху і навіть розважати водія і пасажирів, працюючи як відеопроектор під час стоянки.
Новинка для любителів автомобільного тюнінга - система ZEVO Hybrid від північноамериканського підрозділу Osram SYLVANIA Automotive. Система забезпечує яскраве і барвисте додаткове освітлення для позашляховиків і дозволяє змінювати колір і частоту пульсації ілюмінації за допомогою безкоштовного додатку ZEVO.
CES 2018 стала демонстраційним майданчиком для прототипу Eviyos від компанії Osram - першого в світі гібридного світлодіодного пристрою, який уособлює прорив у створенні інтелектуальної світлодіодним фари з високою роздільною здатністю. Коли система виявляє зустрічний транспорт, відповідні пікселі фари Eviyos автоматично гаснуть, що виключає осліплення водіїв зустрічних машин.
Лазерний радар LiDAR компанії Osram став віхою на шляху до появи повністю безпілотного транспорту. Завдяки інфрачервоним лазерним технологіям автомобілі можуть гармонійно існувати в навколишньому просторі в режимі реального часу і швидко реагувати на всі зміни обстановки, уникаючи зіткнень.
 
Крім суто автомобільних технологій, Osram продемонстрував на CES випромінювач SFH 4735 - цей світлодіодний чіп призначений для спектроскопії в ближньому інфрачервоному діапазоні. Подібні дослідження затребувані при аналізі харчових продуктів, в медицині і фармацевтиці. Розробка компанії Osram відкрила зовсім нову область компактних, надійних і недорогих сенсорних технологій, що дозволяють інтегрувати спектрометри безпосередньо в мобільні пристрої, такі як смартфони і планшети.
«Ми в Osram знаємо, як видимий і невидимий світ впливає на якість життя. І ми прагнемо використовувати його корисні властивості в самих різних технологіях і способах застосування, щоб зробити повсякденне життя більш безпечним, приємною і розумною », - підкреслив Олаф Берлі, генеральний директор OSRAM Licht AG