ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Нова розробка: 48-вольта гібридний акумулятор від Bosch.


Багато останні інноваційні розробки від Bosch стосуються переходу ринку автомобілебудування на електромобілі. І новий 48-вольта гібридний акумулятор створений в рамках цієї стратегії розвитку компанії. Даний акумулятор Bosch призначений для полегшення інтеграції ринку в нові моделі автомобілів. Bosch очікує, що до 2025 року в світі налічуватиметься близько 15 млн автомобілів з 48-вольтової гібридною установкою.
Технічні переваги гібридного акумулятора Bosch
Новий акумулятор заснований на літій-іонних елементах, розміщених в компактних сотах нестандартної форми. Форма розміщення сот обумовлена необхідністю забезпечувати стійкість при значних навантаженнях підзарядки (коли літій-іонні елементи значно розширюються). Стійкість сот при навантаженнях необхідна через нового корпусу акумулятора - з пластика замість металу. Як відомо, традиційно в акумуляторах корпус металевий, що призводить до необхідності активного охолодження корпусу. Новий 48-вольта гібридний акумулятор має перевагу, завдяки корпусу з пластика і відсутності перегріву корпусу.
Економія палива при використанні гібридного акумулятора Bosch
Економія палива відбувається завдяки використанню системи рекуперації енергії (Boost Recuperation System). Один з традиційних витрат палива - це гальмування автомобіля. При використанні системи рекуперації енергія гальмування переробляється в електричну енергію і зберігає її в гібридному акумуляторі. Таким чином, енергія накопичується в акумуляторі і може використовуватися пізніше, наприклад, при електричному прискоренні. Це дозволяє економити паливо.
Екологічні переваги гібридного акумулятора Bosch
Прагнення автовиробників до зниження викидів CO2 в атмосферу призводить до зменшення споживання автомобілями палива. Для цих цілей був розроблений 48-вольта гібридний акумулятор Bosch. Завдяки економії палива ці акумулятори зменшують кількість шкідливих викидів. А нові і менш затратні 48-вольт акумулятори стануть доступніші для широкого ринку, що допоможе значно скоротити CO2 викиди.