ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

KYB отримала нагороду від концерну PSA.


 Michelle Wen, PSA Global Purchasing and Supplier quality; Виконавчий Віце-президент Keiichi Handa, KYB Corporation, Виконавчий Віце-президент; Alain Raposo, PSA Powertrain, Battery and Chassis Engineering, Старший Віце-президент.

Корпорація KYB отримала нагороду «За створення цінності продукції і сервісу» від концерну PSA на щорічній номінації постачальників за видатні досягнення в області технологій.
Дана нагорода - це визнання здатності KYB Corporation пропонувати «новаторські технічні рішення і нові сервіси по створенню цінності».
Компанія KYB і 15 інших постачальників були удостоєні почесних нагород на цьому заході, який щорічно відзначає кращих з кращих серед більш ніж 8000 світових постачальників цього провідного автовиробника.
KYB тісно співпрацює з PSA протягом ряду останніх років, і ця нагорода, в основному, відноситься до нової системи «Прогресивні Гідравлічні Демпфери», яка була розроблена для Citröen C5 Aircross і вже застосовується також на інших моделях Citröen.
Майк Ховарт, президент KYB Europe Aftermarket, прокоментував цю подію так: «Компанія KYB постійно інвестує в дослідження і розробки для вдосконалення підвіски автомобілів, і ця нагорода в черговий раз демонструє нашим клієнтам значимість цього інноваційного дизайну амортизаторів, який використовується вже в декількох моделях автомобілів по всій Європі ».