ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Компанія Delphi перша на ринку з гальмівними колодками.


Коли справа стосується гальмування, вкрай важливі швидкість і реакція, особливо в екстреній ситуації, коли можливі тільки два варіанти: своєчасна зупинка або зіткнення з іншим автомобілем / наїзд на пішохода з серйозними наслідками.
Висока ефективність гальмівних колодок від Delphi була продемонстрована в ході недавніх випробувань. За результатами тестів колодки забезпечують більш швидку зупинку, більш спокійне гальмування і збільшений термін служби в порівнянні з колодками від виробника автомобіля і шести інших провідних брендів післягарантійного авторинку.
Крім ефективності гальмування, існує і такий вирішальний фактор, як швидкість. Дуже важливо вчасно запропонувати на ринку відповідні запчастини. Тому компанія Delphi Technologies поставила перед собою амбітну мету додати в асортимент гальмівних компонентів нові колодки протягом 6-12 місяців з моменту виведення автомобіля на ринок. У разі гальмівних дисків це займе трохи більше часу - від 12 до 18 місяців, оскільки диски зношуються трохи повільніше.
Більшість позицій нових колодок і дисків 112, представлених в цьому році, призначені для нових популярних моделей, таких як електромобіль Jaguar I-Pace (03/18>), BMW X2 (02/18>), DS 7 Crossback (01/18> ) і багато інших.
Зовсім недавно Delphi першими на ринку запропонувала гальмівні колодки для нового Audi Q8 (підходять і для Q7). Це не тільки привід для гордості, а й конкурентна перевага, розширення клієнтської бази та підвищення рентабельності: автосервіси незабаром зможуть отримувати додатковий прибуток від ремонту цих нових автомобілів. Коли автовиробники використовують всі можливості для підтримки бізнесу мережі майстерень, які працюють по франшизі, у виграші залишаються всі.
Безумовно, компанія прагнемо виводити продукт на ринок якомога швидше, але це ні в якому разі не призводить до зниження якості. Навпаки! Якість є головним пріоритетом у всьому, що робить Delphi Technologies. Всі гальмівні компоненти розробляються, виробляються і випробовуються відповідно до стандартів якості, аналогічними стандартам оригінального виробника, незалежно від того, призначені вони для абсолютно нової моделі автомобіля або для більш старої моделі.
Тепер, коли новий автомобіль заїде в ваш автосервіс для обслуговування, ви не будете втрачати час дарма. Просто встановіть гальмівні колодки і диски Delphi оригінальної якості, які компанія першими запропонувала на ринку.
Додаткову інформацію про компанію Delphi Technologies можна знайти на сайті www.delphiautoparts.com/gbr/en