ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Valeo представляє розширення асортименту гідравлічних систем зчеплення.


Компанія Valeo пропонує розширення асортименту завдяки придбанню компанії FTE. На додаток до широкої лінійки компанії FTE, безперечного європейського лідера з виробництва гідравлічних систем зчеплення, компанія Valeo пропонує охоплення 80% європейського автопарку в сегменті використання двомасових маховиків (DMF), що представляє собою стрімко зростаючий ринок. Асортимент зчеплень Valeo з використанням гідравлічних вижимні підшипників (CSC) представлений наступними технічними рішеннями:
• унікальний комплект переобладнання на одномасової маховик Valeo KIT4P ™
• оригінальні комплекти з двохмасовим маховиком Valeo FullPACK DMF ™
• стандартні комплекти зчеплення KIT3P
Завдяки взаємовигідної об\'єднання з FTE, компанія Valeo значно розширила лінійку комплектів зчеплень з гідравлічними підшипниками. Подібні рішення «все в одному» були розроблені з урахуванням щоденних практичних завдань, з якими стикаються автомайстерні.
• Спрощена система ідентифікації деталей, один артикул відповідає всім 3 компонентів зчеплення.
• Зниження ризику виникнення рекламацій завдяки повної сумісності всіх 3 компонентів.
• Конкурентоспроможні ціни в порівнянні з вартістю деталей, придбаних окремо.
Рішення «все в одному» також використовується в сегменті DMF.
Для автомобілів, оснащених DMF і системами з гідравлічним приводом зчеплення, Valeo доповнює свою пропозицію в сегменті DMF новими комплектами - FullPACK DMF ™ з CSC і комплектом для переобладнання Valeo KIT4P ™ з CSC.
• Лінійка Valeo FullPACK DMF ™ з CSC включає: двомасових маховик, комплект зчеплення і CSC виробництва FTE або Valeo.
Лінійка Valeo FullPackDMF ™ з CSC забезпечує потреби 51% європейського ринку, з урахуванням останніх розробок для ALFA ROMEO 147, AUDI A3, HYUNDAI i40, Santa Fé, KIA Sportage, OPEL Astra J, Mokka, PEUGEOT 3008, 5008, DS4, RENAULT Master III .
Спільне використання виробів Valeo і FTE також відбилося на лінійці класичних зчеплень.
Компанія Valeo пропонує широкий вибір комплектів зчеплень з гідравлічними підшипниками (Kit3P CSC). Це дозволяє майстерням використовувати один артикул при купівлі комплекту «все в одному».
• В даний час, комплект Valeo KIT3P CSC може використовуватися для більш ніж 70 мільйонів європейських транспортних засобів, включаючи останні розробки 2018 р .: FORD Fiesta, Focus C-Max, Galaxy, Mondeo, MERCEDES A-Class, C-Class, OPEL Astra , Zafira, VW Golf, Passat, Polo, Sharan, Tiguan, Transporter і VOLVO S40, XC60, V50, V70.
Зручний електронний каталог і продумана система додавання нових виробів дозволяє майстерням і дистриб\'юторам знаходити необхідні артикули комплектів «все в одному» Valeo Kit4P ™ CSC, Valeo FullPack DMF ™ CSC і KIT3P CSC.