ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

"ContiDrive": Все в одному додатку.


Пошук деталей, новини та інша корисна інформації: новий додаток «ContiDrive» відкриває цілий світ ременів і приводних компонентів ContiTech на смартфоні.
Якщо Ви шукайте деталь приводу, додаток пропонує два варіанти пошуку. Ви можете проводити пошук як безпосереднім введенням каталожного номеру, так і вибором даних вашого автомобіля з меню.
«ContiDrive» пропонує повну інформацію щодо даної деталі: склад для комплектів, зображення, поради та інструкції з монтажу. Застосованість артикульних номерів також доступна для пошуку. Вбудований сканер QR кодів дозволяє одним рухом отримати доступ до цієї інформації. З його допомогою можна сканувати QR коди з упаковки продуктів ContiTech - він направляє Вас прямо до потрібного продукту.
Доповнена реальність (AR) також присутня в новому додатку ContiTech. Тривимірні розібрані моделі натяжителей або анімація двигуна внутрішнього згоряння - можливості доповненої реальності - можна тепер випробувати на прикладі нової брошури «Ремені та компоненти - технологія, досвід, поради». На певних сторінках брошури нанесений логотип додатка «ContiDrive», позначаючи матеріал доповненої реальності. "Ви можете сканувати ці сторінки за допомогою вбудованого в додаток AR сканера," -  говорить Йенс Хайткемпер з Технічного служби.