ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Компанія BORGWARNER придбала WAHLER


BORGWARNER завершила операцію з придбання GUSTAV WAHLER GMBH & CO. KG
BorgWarner розширює лідируючі позиції продукції в технологіях рециркуляції вихлопних газів
Оберн Хіллс, Мічиган, 1-е квітня 2014 року - світовий постачальник силових агрегатів компанія BorgWarner завершила операцію з придбання GUSTAV WAHLER GMBH & CO. KG. Виробник клапанів і трубок рециркуляції вихлопних газів, також як і термостатів двигуна для дорожньої і позашляхової техніки, клієнтами WAHLER є провідні автовиробники по всьому світу.
Доповнення Wahler покращує наші клапани рециркуляції вихлопних газів, технологій охолодження і труб, в той час як BorgWarner розширює товарний асортимент, щоб включити в нього термостати. Враховуючи глобальне розміщення, таке придбання зміцнює лідируючі позиції продукції і розширюють наші можливості за пропозиціями клієнтам передових технологій з локалізованим виробництвом, »говорить Джеймс Р. Верріер, глава і виконавчий директор компанії BorgWarner. «Через те, що норми контролю викидів посилюються, а водії потребують більшої економії палива, очікується, що попит на технології рециркуляції вихлопних газів продовжить зростати. Компанія BorgWarner здійснює доставку ».
Компанія BorgWarner оголосила про придбання всіх акцій Wahler 20 грудня 2013, угода відбулася 1 березня 2014. Заходи на честь вітання 1200 співробітників Wahler в Німеччині, Китаї, Бразилії та США почалися одного тижня. Компанія Wahler приєднається до бізнесу по системам викидів BorgWarner. BorgWarner буде підтримувати ім\\'я Wahler, як товарну марку на вторинному ринку.
Про компанію BorgWarner
BorgWarner Inc / (NYSE: BWA) є лідером продукції в області високотехнічних компонентів і систем для силових агрегатів по всьому світу. Робоче виробництво і технічна база розташовуються в 60 точках 19 країн світу, компанія надає інноваційні рішення силових агрегатів для більшої економії палива, зниження викидів і підвищення продуктивності. Для більш детальної інформації відвідайте borgwarner.com.
Десятиліттями компанія Wahler фокусувалася на управлінні температурою і вихлопними газами для двигунів внутрішнього згоряння. Постійне підвищення якості виробництва силових агрегатів йде рука об руку з інноваційним розвитком Wahler в області термостатів, систем рециркуляції вихлопних газів також як і вихлопних труб, шлангів.
Характеристикою нашої роботи є постійний обмін знаннями та ідеями з нашими клієнтами протягом усіх стадій розвитку продукції. Ми задовольняємо їхні потреби, застосовуючи прості заощаджуючі час методи вирішення.
У компанії Wahler наша постійна мета перетворити досвід та інноваційний потенціал в свіжі продукційні ідеї, які забезпечать наших клієнтів помітно доданою вартістю.