ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Нові стенди Bosch для обслуговування систем кондиціонування.


 Bosch ACS 752, ACS 652 і ACS 661. Нові стенди Bosch для обслуговування систем кондиціонування сучасних автомобілів
 
Універсальні рішення для роботи з холодоагентами R134 і R1234yf 
Безпечне обслуговування кліматичних систем гібридних автомобілів і електромобілів
ACS 752 і ACS 652: високоефективні стенди, що відповідають найвищим вимогам до обслуговування систем кондиціонування легкових автомобілів та комерційного транспорту
ACS 661: автоматичний стенд для обслуговування систем кондиціонування, що використовують холодоагент нового типу R1234yf • 
Лінійка нових стендів Bosch ACS задає новий стандарт в обслуговуванні систем кондиціонування легкових автомобілів та комерційного транспорту, пропонуючи універсальні рішення для всіх видів СТО. Завдяки високоточної технології вимірювання та повній автоматизації Bosch ACS 752 і ACS 652 дозволяють проводити якісне обслуговування будь-яких легкових і комерційних автомобілів, що використовують холодоагент R134a. Крім того, автовиробники все частіше оснащують нові моделі системами кондиціонування, які працюють  на холодоагенті R1234yf. Для роботи з ними призначений стенд Bosch ACS 661.
Bosch ACS 752 - високоефективний повністю автоматичний стенд, що відповідає найвищим вимогам до обслуговування систем кондиціонування легкових автомобілів та комерційного транспорту. За рахунок застосування двох резервуарів для мастила PAG і POE, а також функції автоматичного промивання сервісних шлангів, ACS 752 підходить для обслуговування систем кондиціонування гібридних автомобілів і електромобілів. Установка відповідає вимогам стандарту SAE J-2788 (США). Висока продуктивність ACS 752 дозволяє використовувати її на СТО з високим завантаженням і дозволяє обслуговувати кліматичні системи великої ємності. Функції швидкого очищення і глибокого вакуумування роблять обслуговування кліматичних систем максимально швидким. Зручність роботи забезпечують великий кольоровий дисплей (5,7 "), чітка структура російськомовного меню та інтелектуальна організація управління процесами.
Стенд ACS 652 оптимально підходить для СТО по обслуговуванню систем кондиціювання з високим та середнім завантаженням. Високоточна технологія вимірювання і повністю автоматизоване виконання операцій дозволяють проводити просте і екологічно чисте обслуговування систем кондиціювання легкових і комерційних транспортних засобів.
Bosch ACS 661 забезпечує ефективне, безпечне та економне обслуговування систем, що використовують холодоагент типу R-1234yf. Новинка пропонує повний набір функціональних можливостей для роботи з новим типом холодоагенту, включаючи автоматичний процес обслуговування з можливістю ручного вибору окремих етапів, швидке створення глибокого вакууму за допомогою насоса високої продуктивності, вбудовану базу даних з можливістю розширення, можливість тестування продуктивності системи кондиціювання та багато іншого. Найвищий рівень технологій Bosch забезпечує відповідність стенду всім стандартам продуктивності і безпеки, які застосовуються до сервісного обладнання для роботи з холодоагентом R1234yf.
Усі стенди Bosch потребують мінимального втручання оператора, самостійно виконуючи відкачування та очищення холодоагента, злив відпрацьованого мастила, вакуумування і перевірку на герметичність, а также уприскування нового мастила (PAG/POE) з УФ-барвником і точне заповнення холодоагентом. Інтерфейс управління дозволяє проводити обслуговування як в повністю автоматичному режимі, так и вибирати окремі етапи. Завдяки великій базі даних транспортних засобів, що постйно оновлюється, введення параметрів обслуговування відбувається у спрощенному режимі. У інтегрованій базі містяться дані по широкому спектру легкових и комерційних транспортных сзасобів. Крім цього, інтерфейс стенду підтримує створення власної бази даних транспортних засобів.