ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Об\'єднання MAHLE та Letrika


 Злиття створило нові можливості для обох сторін: завдяки компанії Letrika, що спеціалізуються на виробництві стартерів, генераторів, приводів та інших мехатронних компонентів, концерн MAHLE тепер може запропонувати партнерам асортимент нової продукції.

 

Letrika почала виробництво деталей в 1960-х роках у місті Шемпетер-прі-Горици (Словенія), де і донині знаходиться головний офіс компанії. Зараз Letrika має підрозділи в Боснії і Герцеговині, Білорусі та Китаї.

Окрім виготовлення стартерів і генераторів компанія займається виробництвом і розробкою систем електричних приводів і комплексних мехатронних систем для легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарських та будівельних машин, а також гольфмобілів і човнів.

Завдяки російському підрозділу компанії MAHLE з січня 2016 партнери в країнах митного союзу зможуть отримувати весь доступний для MAHLE Aftermarket асортимент продукції Letrika, що значно розширить можливості і присутність на ринку як словенського виробника, так і компанії MAHLE.

Інформація взята з сайту http://carway.info