ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Компанія Dana повідомляє про випуск перероблених інструкцій з монтажу для продукції VICTOR REINZ.


Сьогодні компанія Dana інформувала про випуск оновленого комплекту інструкцій з монтажу для своїх післяпродажних рішень для продукції VICTOR REINZ.
Документація VICTOR REINZ була покращена шляхом включення барвистих і докладних інтуїтивно зрозумілих діаграм, і видалення перевантажених текстом інструкцій, що дає можливість замовникам по всьому світу з легкістю переглядати подробиці монтажу.
Компанія Dana оптимізувала інструкції в спробі спрощення макета і полегшення для замовників дотримання кожного етапу зборки. Попередні інструкції включали письмові пояснення німецькою, англійською та французькою мовами, тоді як новий дизайн є повністю візуальним. Група програмного керування продукції компанії розробила нові можливості, що забезпечують зручність для користувача, і пропонує повне, специфічне для продукту і візуально привабливе керівництво з монтажу продуктів VICTOR REINZ.
Інструкції були оновлені для безлічі продуктів післяпродажного обслуговування VICTOR REINZ, включаючи прокладки блоків циліндрів, ущільнювачі, комплекти прокладок кришок клапанів, прокладки ущільнювачів розподільних валів, півкільця, вбудовані сальники і багато іншого. Інструкції з монтажу поставляються разом із замовленнями. Замовники також можуть отримати додаткову інформацію про продукти на веб-сайті www.victorreinz.com, переглянувши повний асортимент продукції VICTOR REINZ, виконавши пошук за номером деталі або пошук в глобальній мережі і у торгових партнерів компанії.