ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

 

HI GEAR

 
Продукція, якою відома компанія HI-GEAR, включає найцінніші речі у світі – знання та досвід. Роками дотошні автофанати обирали найбільш ефективні, реально діючі продукти автохімії для своїх автомобілів. Компанія HI-GEAR була заснована в 90-ті роки з метою відкрити для автомобілістів продукти найвищої якості для ремонту, обслуговування та нагляду за автомобілем. Для досягнення цієї мети кожен препарат, що пропонується тестується та доводиться, щоб гарантувати найвищу якість та надійність. Тільки такі препарати виготовляються компанією HI-GEAR та представлені в нашому асортименті.
      Вся продукція компанії є результатом роботи великого колективу спеціалістів у галузі ремонту та обслуговування автомобілю, крім того, у цих препаратах знайшла відображення праця фізиків і хіміків, досвід ентузіастів автосправи.
        HI-GEAR є компанією, яка спеціалізується на виготовленні продуктів автохімії та автокосметики найвищої якості, призначених для широкого спектру застосування – автомобілі, вантажівки, автотехніка для сільського та лісного господарства, будівництва горної справи і т.ін.
        Ми сподіваємося, що коли ви купляєте продукцію HI-GEAR, наприклад, очищувач для інжекторів, Ви маєте право очікувати, що застосування цього засобу повністю вирішить проблеми, які з’явилися, покращив при цьому роботу двигуна та збільшив ресурс автомобіля. HI-GEAR пропонує єдину лінію продуктів автохімії – саме таких, які виправдовують усі очікування. Продукція HI-GEAR руйнує стіну недовіри та розширює горизонти.
    Ми знаємо, що за допомогою HI-GEAR ви зможете вирішити будь-які проблеми, які виникають при експлуатації, ремонті та обслуговуванні Вашого автомобілю.DONE DEAL

 
        Компанія Done Deal Adhesives Lab, Inc. успішно працює в галузі розробки та виготовлення високотехнологічних адгезивів. DONE DEAL випускає широку гаму сучасних засобів для склеювання, герметизації, ремонту та відновлення різноманітних деталей та вузлів автомобілів, а також будь-якої іншої техніки. І якщо для деяких популярних складів, які добре зарекомендували себе на ринку, компанія використовує класичні формули, то у більшості випадків її параметри представляють собою новітніші, уникальні розробки, істотно перевищуючі аналоги по своїм робочім параметрам і характеристикам: це супер клей для « замаслених поверхонь», і супершпатлевка, яка не бруднить руки і працює при температурі до 315 та полімерна ремонтна стрічка, яка витрумує температуру до +260 і тиск до 35 атм. та ін..
    Автомобілістів, авжеж, в першу чергу цікавлять питання, що стосуються вибору та порядку використання різноманітних груп препаратів при ремонті та техобслуговуванні свого «залізного друга». Часто вже в самій назві препаратів, які маються у продажу визначається призначення конкретного складу, наприклад «Адгезив для приклеювання дзеркал заднього виду». «Анаеробний фіксатор різьби», «Бандаж для ремонту глушителя», «Комплект для ремонту нітей та контактів обігрівача заднього скла», «Термостійка змазка, яка запобігає «прикіпанню» різьби», «Світлоотверждаємий затікаючий полімер для ремонту автоскла Триплекс», «Відновлювач посадок підшипників», «Склад для герметизації ущільнень лобових стекол» та ін.. Але галузь використання цих складів, звичайно ж, незмірно ширше. Наприклад, «Високоміцним герметиком для фіксації різьби» можна відновити посадку підшипника кочення. Зазвичай, отримавши перші позитивні результати від використання препарату за прямим призначенням, автолюбителі з ентузіазмом самі починають розширювати область його застосування.
         Продукція компанії Done Deal Adhesives Lab, Inc., саме як і все, що розповсюджується через дилерську мережу компанії AGA, відрізняється широким асортиментом, високими споживчими властивостями та зручністю використання. 
     Головною особливістю Done Deal Adhesives Lab, Inc.  є орієнтація на виготовлення складів, максимально адаптованих для задоволення потреб як професіоналів автобізнесу, так і автолюбителів. Безумовно, що більшість композицій DONE DEAL можуть бути успішно використані не тільки при обслуговуванні автотехніки, але й у побуті. Поява на українському ринку нового імені DONE DEAL – явище закономірне, адже як відомо, попит народжує пропозицію, а попит на високоякісний товар – тим паче. Безперечно, що з допомогою DONE DEAL автолюбителі скоріш за все знайдуть прості та ефективні рішення багатьох проблем, пов’язаних з ремонтом і обслуговуванням свого автомобіля. І після цього в їх гаражах звичайному інструменту та традиційним прокладкам доведеться неабияк потіснитися, поступаючись на полках місцем більш прогресивним та економічним засобам – клеям і герметикам!STEP UP


        StepUp – це окрема компанія, придбана Hi-Gear. У StepUp працюють спеціалісти-професіонали, які в досконалості володіють ринком автохімії та які мають масу блискучих технологічних і маркетингових ідей. Багато відомих виробників використовують розробки спеціалістів, які працюють у StepUp. Європейські споживачі вже давно оцінили високу якість цих складів і успішно ними користуються. Тепер і українські автолюбителі отримали у подарунок від StepUp чудові препарати, на відробітку яких пішли роки напруженої праці.
       Чим же відрізняється дана лінія від багатьох інших, і в першу чергу від Hi-Gear? Ну не повинна же Hi-Gear сама собі плодити конкурентів? Справа у тому, що Hi-Gear і StepUp мають свої родзинки, але, навіть схожі на перший погляд склади, все ж таки відрізняються. Поєднує Hi-Gear і StepUp те, що склади гарантовано забезпечують досягнення тих результатів, які заявлені. Більшість складів Hi-Gear упаковані в металеві банки, що дозволяє використовувати чудово працюючі класичні компоненти, які «не тримає» пластикова тара. StepUp використовує нові ефективні розробки, придатні для упаковки в пластикові флакони. Тому Hi-Gear можна віднести до професіональної лінії, а StepUp – к високоякісній автохімії для технічного обслуговування. Деякі склади компанії StepUp , наприклад масляної групи, показали відмінні результати на рівні Hi-Gear. Але головне полягає в тому, що споживачеві потрібен вибір. 
      Технічні рідини та мастила – це окрема історія. Випробувачі зламали машину тертя (погнули вал), намагаючись її «заклинити» при тестуванні пластичного мастила, призначеного для підшипників. Виявилося, що це мастило витримує позамежне критичне навантаження, яке навіть випробувальний стенд не може створити. Це говорить про те, що колісні підшипники, оброблені StepUp, будуть ходити вічно. Мастило для <шрус> володіє унікальною здатністю витісняти воду, пісок і бруд із зони тертя. Це означає, що при розриві чохла <шрусу> ви зможете спокійно доїхати до майстерні своїм ходом, і при цьому зі <шрусом> нічого не станеться.
       Гальмівні рідини та рідини для гідро підсилювача керма відповідають усім суворим стандартам і можуть успішно застосовуватися для будь-яких автомобілів. Уся продукція повністю схвалена Міжнародним центром випробувань і сертифікації засобів автохімії.ENERGY RELEASE


       ENERGY RELEASER призначений для обробки будь-яких деталей, що труться з метою кардинального зниження тертя та зносу. Використовується шляхом додавання в будь-які мастильні матеріали або шляхом нанесення на поверхні, що труться, які працюють при недостаньому змащенні або без змащення взагалі. Антифрикційний кондиціонер металу  ENERGY RELEASER (у перекладі - «звільняючий енергію») по праву вважається однією з найбільш провідних наукових розробок кінця ХХ століття. Кондиціонер ENERGY RELEASER виготовляється вже понад 15 років і на сьогоднішній день отримав широку відомість у світі під абревіатурою ER і як Переможець тертя. Як результат самих прогресивних наукових досліджень у галузі нових методів боротьби з тертям та зносом ER досі вважається неперевершеним досягненням на рівні сенсації!
Розробником та єдиним виробником ER є компанія ENERGY RELEASER Products Corp.  (США).
      ЩО ТАКЕ ER «В ДВОХ СЛОВАХ»
ER – синтетичне поєднання, яке включає активний НОУ-ХАУ компонент. За своїм фізичним смислом ER – не мастило та не присадка. ER особливим чином змінює три біологічні властивості металевих поверхонь, які труться, що значно знижує сили тертя та інтенсивність зносу. Масло або інша технічна рідина використовується лише як носій для доставки ER до вузлів, які труться. При цьому ER не впливає на показники мастильного матеріалу чи будь-якого іншого носія. Принцип дії ER не пов'язаний з покращенням властивостей мастильного матеріалу, а ґрунтується на кондиціюванні – доданні поверхневій структурі металу оптимальних три біологічних властивостей (кондицій) шляхом спрямованого впливу на граничний шар у процесі роботи пари тертя.
         При кондиціюванні відбувається оптимізація субшороховатості контактуючих поверхонь (без зміни макророзмірів деталей) за рахунок формування на них найтоншого захисного (сервовітного) шару з хімічно чистого заліза. Будучи достатньо м’яким матеріалом, хімічно чисте залізо, яке нанесене на тверду поверхню деталі, створює ідеальну пару тертя, володіючу низьким опором зсуву і високою міцністю. Таким чином, при локальному розриві (або відсутності) масляної плівки між деталями, що труться безпосереднього контакту не виникає завдяки наявності «ізолюючого» сервовітного шару. 
         Таке поєднання перерахованих умов визначає кардинальне зниження сил тертя та інтенсивності зношування.


DOCTOR WAX


       Компанія DOCTOR WAX була придбана компанією і діє як окремий підрозділ. В компанії DOCTOR WAX зібралися чудові спеціалісти, професіонали автокосметики, які знають увесь ринок та мають величезну кількість практичних напрацювань.
        Переділ авто ринку Америки, перекупівля колись крупних виробників автокосметики (таких компаній, як  Blue Coral) призвели до того, що самостійні та талановиті спеціалісти не захотіли працювати під новим керівництвом у новостворених монстрах-холдингах, метою яких є передпродажна підготовка компанії для майбутньої реалізації. Такі люди, які складають основу будь-якої компанії, завжди знайдуть собі застосування. В результаті їх об’єднання виникла компанія DOCTOR WAX. А кінцевий продукт ви можете спробувати – він чудовий. DOCTOR WAX виготовляє понад 70 сучасних складів по догляду за автомобілем, які відразу стали бестселерами і завоювали серця автолюбителів. Розповімо докладніше про препарати, що становлять одне ціле – систему захисту і подовження терміну служби автомобілю.

 

 

 

 


MEGUIARS
    Компанія MEGUIARS один з найстаріших виробників автокосметики, була заснована  у 1901 році в Америці. Від старовинних безкінних екіпажів до новітніших високотехнологічних лакофарбових покриттів – елітна автокосметика у всі часи.
    Сьогодні компанія тісно співпрацює зі світовими лідерами автомобільного виробництва: BMW, Mercedes-Benz, Chrysler, Honda, Land Rover, GM, Mitsubishi, Ford, Infiniti, Toyota, Jaguar.