ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

   

      Компанія Behr Gmbh & Co заснована у 1905 році. Однією з перших у світі почала випускати радіатори для автомобілів. У 1921 році вперше прийняла участь в автомобільній виставці в Берліні, а в 1930 році почала постачати радіатори на конвеєр німецького відділення Ford.  Кожен 3-й новий автомобіль у Європі, обладнаний системою кондиціювання повітря та системою охолодження двигуна Behr. Компанія є найбільшим постачальником ОЕМ.
   У 2006-2007 роках створюється спільне підприємство, об’єднання двох фірм: Behr та Hella. Компанія Behr протягом довгих років є спеціалістом у галузі кондиціювання та систем охолодження двигунів. Hella  – найбільший світовий постачальник автомобільних компонентів, систем освітлення та електронного обладнання. Спільне підприємство було створене для зміцнення позицій на світовому автомобільному ринку. Hella та Behr мають рівний пакет акцій по 50%.
   На сьогоднішній день Behr має три підрозділи: Behr Hella Service, Behr Thermot-Tronic, Behr Industry, що разом складають команду з 19500 співробітників на 28 підприємствах у 17 країнах.
    Компанія Behr має власний науково-технічний центр з кліматичною аеродинамічною трубою; є лідером в розробці нової теплообмінної техніки для транспорту, у тому числі систем клімат-контролю.
     Продукція компанії Behr Hella Service представлена наступними товарами:

  • радіатори системи охолодження, опалювачів, інтеркулерів;
  • теплообмінники для моторного та редукторного масла;
  •  в’язкі муфти
  • вентилятори системи охолодження, кожухи вентиляторів
  • компресори
  • випарники.

  

 

Інформація була взята з Інтернет сайту виробника: http://www.behrhellaservice.com/