ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Акумулятори
        За останні роки у сучасному автомобілі різко зросла кількість приладів і опцій, які споживають електричну енергію. 
      З одного боку це забезпечення безпеки (ABS, ESP, подушки безпеки, сигналізація, живлення бортового комп’ютеру, підігрів і дистанційне керування дзеркалами заднього виду), з іншого – підвищення комфорту та зручностей керування (електросклопідйомники, кондиціонер, акустична система, система навігації, зарядний пристрій для мобільного телефону, підігрів сидінь.

        Все разом складає дуже велику нагрузку на бортову електричну систему і відповідно на акумуляторну батарею. Крім того акумулятор має забезпечувати вирішення своєї головної задачі – старт холодного двигуна.
          Для машин з невеликою кількістю додаткових опцій компанія Bosch пропонує акумулятори S3, які забезпечують надійне енергозбереження протягом тривалого часу. Ємкість 41-90 А ч для легкових та вантажних автомобілів.
     Для більш високих вимог Bosch рекомендує стартерні батареї S4 Silver, підходящі для більшості класів автомобілів. Збільшена стартова потужність гарантує швидкий і надійний пуск двигуна в будь-яку пору року. Лінійка S4 Silver охоплює 97% європейського автомобільного ринку та вміщує в себе акумулятори для азіатських автомобілів. Ємкість  40-95 А•ч для легкових та вантажних автомобілів. 
      Серія S5 розроблена спеціально для сучасних транспортних засобів з великою кількістю електричних систем, таких як ESP, передпусковий обігрів, кондиціонер, CD/DVD- програвачі та ін. Ця серія рекомендується для установки на дизельні автомобілі. Ємкість 52-110 Аоч для легкових і вантажних автомобілів. 
       Серія S6 – AGM технологія для автомобілів преміум-класу. Щоб створити умови для надійної роботи різноманітних систем безпеки та комфорту в автомобілях нового покоління, потребується технологія, здатна покрити екстремальні енерговитрати та, разом з тим забезпечити надійний запуск двигуна . Нові акумулятори Bosch S6 AGM HighTec , створені по технології AGM (Absorbent Glass Mat) гарантують виконання даних потреб день за днем. Завдяки не текучому електроліту акумулятор Bosch S6 AGM HighTec володіє екстремальною стійкістю до циклів заряду/розряду та унікальною довговічністю. Крім того ці акумулятори є абсолютно не обслугованими , володіють 100%-ою герметичністю та екстремальною вібростійкістю.
   Акумулятори Т5, виготовлені за «срібною технологією», володіють величезним резервом потужності та не потребують обслуговування. Навіть в екстремальних умовах Tecmaxx забезпечують швидкий та легкий пуск двигуна, вони вживають дуже мало води та володіють надзвичайною стійкістю до корозії.
Т5 – перші «срібні» акумулятори для вантажних автомобілів. 100% не обслуговувані. Надзвичайна стійкість до циклічних навантажень. Візуальна система контролю рівня зарядки. 100% герметичність при нахилах до 90о. Безпека навіть при установці в середині автомобіля.

Бензинове вприскування
  Системи бензинового вприскування Bosch вироблені у відповідності до останнього слова сучасних технологій, що означає комбінацію багаторічного досвіду та найновітніших розробок.
     Результат – мінімізація витрат палива, оптимальна потужність двигуна, зниження токсичності вихлопних газів. 
  Сьогодні Bosch займає лідируючі позиції у виробництві комплектних систем бензинового вприскування та таких компонентів, як електробензонасоси, електромагнітні та механічні форсунки, лямбда датчики, блоки керування, датчики різноманітного призначення та багато іншого.
 Довіра автовиробників до якості продукції Bosch підтверджується тим, що Bosch є одним з провідних постачальників  даних систем на конвеєр.

Дизельне вприскування
     Системи безпосереднього вприскування Bosch зробили дизельні двигуни не тільки більш спортивними, але й більш економічними. 

Дизель стає настільки привабливим, що сьогодні, більш ніж кожен третій новий легковий автомобіль у Західній Європі є дизельним. Bosch, найбільший постачальник систем дизельного вприскування на конвеєри автовиробників, є також найбільшим постачальником запасних частин на ринок. Форсунки, розпилювачі, плунжерні пари, свічки накалювання, запчастини для ремонту ПНВТ, ось далеко не повний список запасних частин, які пропонує фірма Bosch для СТО та торгівельних організацій.
     Як провідний виробник дизельних систем вприскування, Bosch постачає комплектуючі для дизельних двигунів виробникам по усьому світу.
     Для забезпечення гарантійного постачання комплектуючих та запасних частин, окрім Німеччини, заводи Bosch знаходяться в Індії, Туречинні, Бразилії, Франції та США. На усіх цих заводах виробництво відповідає тим же параметрам якості, що й на німецьких. Усі заводи сертифіковані в єдиній системі якості.
      Для забезпечення такої якості, виробниче обладнання та зразки продукції тестуються центральним відділом якості на регулярній основі. Тому, навіть якщо Ви придбали продукцію Bosch, виготовлену не в Німеччині, одне треба розуміти: є тільки один рівень якості Bosch.

Звукові сигнальні пристрої


      Звукові сигнали та фанфари Bosch, які виготовляються з високоякісних матеріалів, можуть бути встановлені на будь-який транспортний засіб. Їх сильний і гармонічний звук забезпечує високий рівень безпеки та надає автомобілю індивідуальність. 
   Використання потужних тефлонових фільтрів і стійкий до зовнішніх впливів корпус гарантують тривалий строк служби пристроїв.
  Компанія Bosch представляє програму акустичних приладів на всі випадки:

• вібраціонні сигнали 6 / 12 / 24В 
 
• електромагнитні фанфари 12В 
 
• компресорні фанфари 12 / 24В 
 
• пневматичні фанфари 6-8 bar
 
Оптика та світлотехніка

        Як і в багатьох інших напрямах автомобільної техніки, Bosch стояв у витоків ( с 1913 року) та вніс свій вагомий вклад у розвиток світлової техніки для автомобілів. Сьогодні фірма Bosch створила з фірмою Magnetti Marelli спільне підприємство, яке має назву Automotive Lighting (AL), що є одним з найбільших постачальників світлової техніки на конвеєр.
    Фари Bosch забезпечують оптимальне освітлення дороги за будь-яких умов і є блискучим прикладом компетентності якості та надійності. Провідні виробники автомобілів тісно співпрацюють протягом десятиліть з нашими інженерами по освітлювальній техніці. 
   У світі існує небагато фірм, здатних виготовляти світлову техніку, яка за якістю відповідає високим вимогам провідних автовиробників. Сьогодні в програмі світлової техніки фірми Bosch знаходиться біля 5000(!) різних позицій: основні та додаткові фари, лампи, запчастини фар, ліхтарі та ін. І все це з одних рук!

Приводні ремені

     Передача потужності двигуна агрегатам автомобіля та розподільному валу досягається за допомогою ременів. Сучасні двигуни висувають надзвичайно високі вимоги до приводних ременів. Ремені повинні витримувати величезні механічні, хімічні та термічні навантаження.

    До механічних вимог належать висока межа міцності на розрив, постійність довжини та форми та висока зносостійкість. Ремені повинні протистояти хімічним впливам масла, мастила, води та ультрафіолетового випромінювання.
      При роботі двигуна ремінь піддається також впливу високих та низьких температур. Зокрема, взимку температура під капотом автомобіля може коливатися  в діапазоні від -300 °С до +1800 °С. При таких коливаннях температур ремінь не має змінювати свої робочі характеристики.
    При розробці та виробництві ременю не допускаються ніякі компроміси з висунутими вимогами. Адже руйнування ременю під час роботи двигуна може привести до серйозних пошкоджень двигуна та коштовного ремонту.
  Володіючи високою якістю та надійністю приводні ремені  Bosch, розробляються та виготовляються у відповідності до усіх вимог автовиробників і забезпечують необхідний строк служби.

Свічки зпалювання
 
      Свічки запалювання Bosch – якість, яка ґрунтується на більш ніж сторічному досвіді. Bosch є одним із провідних світових виробників свічок запалювання для постачання на конвеєр та на ринок кінцевого споживання.

    Свічки запалювання Bosch існують стільки ж, скільки існують двигуни внутрішнього згорання Отто. Разом з вдосконаленням двигунів вдосконалювались і свічки запалювання, щоб завжди відповідати останньому слову техніки. 
    У тісному співробітництві з автовиробниками Bosch розробляє для кожного двигуна відповідну свічку запалювання, завдяки чому досягається надійна робота протягом усього строку експлуатації, економне споживання топлива, захист двигуна та каталізатора, а також зниження викиду шкідливих речовин.
   Bosch Super Plus – іттріум-легована свічка з підвищеною стійкістю до корозії і стабільною здатністю запалювання.
     Bosch Super 4 – 4 тонких бокових електроди та загострений посріблений центральний електрод, техніка повітряно-поверхневої іскри, завдяки чому досягається оптимальна потужність двигуна.
    Свічки запалювання для спеціального застосування -  Bosch-платина,  Bosch-срібло, свічки для малих двигунів. Впевніться й Ви в перевагах новітніх технологій і оптимальній потужності двигуна зі свічками запалювання  Bosch.

Свічки накалювання

     Швидше стартувати замість того, щоб довго чекати. Водії двигунів з дизельними двигунами знають: в холодні дні інколи важко запустити мотор.   Оскільки свічки накалювання в фазі холодного запуску можуть охолоджуватися за допомогою всмоктування повітря, свічки Bosch Duraterm  володіють достатнім запасом нагріву, щоб негайно додати тепло, яке потребується.
   З появою свічок Bosch Duraterm , для запуску двигуна в холодну погоду тепер потрібно вдвічі менше часу. Стикання витків спіралі або, тим паче, коротке замикання на корпус свічки, яке призводить до виходу свічки з ладу, у свічок Дюратем фірми Bosch виключені.
     Прогрес не стоїть на місці та інженерами фірми Bosch були розроблені нові свічки накалювання Rapiterm. З цими свічками, двигун готовий до запуску вже через 1 секунду!

Система запалювання
   
      Наряду з компонентами паливних систем, компанія Bosch представляє також компоненти систем запалювання для бензинових двигунів. Як провідний постачальник у цій отраслі, Bosch 
тісно співпрацює з розробниками нових автомобільних двигунів і володіє багаторічною історією успішного досвіду роботи. Bosch пропонує продукцію, що відповідає найновітнішим дослідженням та розробками, що проявляється відповідно до вимог усіх типів двигунів, низькому споживанні палива, оптимальній потужності та зниженому рівні вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах.
Компанія Bosch є одним із провідних постачальників компонентів системи запалювання на конвеєр і ринок кінцевого споживача. Катушки, модулі, розподілювачі запалювання та їх частини, свічки, високовольтні дроти, а також інші компоненти,які постачаються компанією Bosch у межах систем запалювання.
Головні характеристики, яким відповідає дана продукція від Bosch:
•повна відповідність потребам певного двигуна
•мінімалізація витрат палива
•оптимальна потужність
•зниження токсичності вихлопних газів
 
Стартери, генератори та комплектуючі

       У 1886 році Роберт Бош відкриває у Штуттгарті  майстерню  точної механіки, де вже у 1887 році було розроблено низьковольтове магнето для стаціонарних двигунів.   
    У 1902 році Роберт Бош своїм винаходом магнето високої напруги та свічок запалювання поклав початок розвитку систем запалювання для бензинових двигунів.
  Надійне запалювання, для все більш високооборотних двигунів, остаточно вирішило «проблему проблем» (Карл Бенц о запалюванні).
   У 1906 році Роберт Бош розробив так звану «світлову машину», яка представляла собою автомобіль генератор постійного струму. Автомобілі вдосконалювались , але лише у 1911 році з’явилися двигуни з електричним стартером.
      Стартери та генератори від Bosch це вироби, характерними властивостями яких є:

• висока продуктивність
• підвищений ступінь стійкості проти впливу таких факторів, як бруд, вода, високі температури
• тривалий строк служби при інтенсивній експлуатації
• низький рівень шумів
• незначні габарити поєднуються з невеликою вагою
     Сьогодні Bosch є найбільшим постачальником стартерів та генераторів в Європі. Практично 100% вантажних і 50% легкових автомобілів, вироблені в Європі, обладнані стартером або генератором Bosch з конвеєра.
 
Гальмівні системи
 
   Одна з найважливіших систем безпеки автомобіля - гальмівна система. Всі її компоненти - це складові безпеки. Гальмівна система автомобілю надійна настільки, наскільки надійна її найслабша точка. У багатьох ситуаціях, таких, як несподіваний затор на автостраді або людина, що раптово з'явилася на проїжджій частині, добра реакція і надійність гальм - ось, що справді має значення.
       Водій повинен бути на 100% упевнений в гальмівній системі свого автомобіля. Тому тут немає місця компромісам.  
 

     Компанія Bosch, лідер європейських виробників гальмівних систем, не тільки гарантує найвищу якість гальмівних систем та її компонентів, але й встановлює стандарти, яких дотримуються провідні автовиробники, коли мова йде про системи конвеєрного складання.
       Максимум безпеки гальмування гарантується високоякісними гальмівними системами і їх компонентами фірми Бош, європейського виробника гальмівних систем Номер 1. Високий рівень безпеки від Bosch ґрунтується на багаторічному досвіді виробництва та інноваціях в цій галузі: від перших вакуумних підсилювачів гальм в 1927 р. до надсучасних систем ABS, ASR, ESP і SBC. Саме компанія Bosch розробила та впровадила у серійне виробництво в 1978 р. антиблокувальну гальмівну систему автомобіля ABS. Завдяки технічній компетентності і постійним інноваційним розробкам гальмівні системи Bosch та їх компоненти за всіма характеристиками завжди відповідають останньому слову техніки. Виробники автомобілів, станції технічного обслуговування, мережа роздрібної торгівлі, а отже і власники автомобілів отримують від компанії Bosch продукцію тільки найвищої якості, що є вирішальним фактором безпеки руху та вдоволеності водія. 
         Саме тому лідируючі виробники автомобілів встановлюють на конвеєрі гальмівні системи Bosch і їх комплектуючі в якості оригінального обладнання для своїх автомобілів.

Фільтри
  Сучасні автомобілі оснащуються все більш складними двигунами і системами вприскування палива. Високотехнологічні системи вимагають високотехнологічних і якісних компонентів. Робота всієї системи залежить від роботи кожного з компонентів окремо.
      Окремі деталі двигуна і системи вприскування виконані з такою точністю, що найменша смітинка, що потрапила в них, може призвести до серйозних пошкоджень. Ось чому фільтри мають таке величезне значення для автомобіля.

     Фірма Bosch добре відома як розробник та постачальник систем вприскування та їх компонентів на конвеєри провідних автовиробників.
   Зокрема, Bosch виготовляє і постачає на конвеєри автовиробників паливні фільтри. Таємниця технології криється в фільтруючому елементі. Фільтруючий елемент виробляється з аркушу спеціального паперу площею близько 5300 см2. 
   Розмір пір складає всього 0,006 мм. Крім того, використовується нова технологія з'єднання деталей без застосування клею. Все це дозволяє досягти бездоганної тривалої роботи двигуна і компонентів системи вприскування.
     Фільтри з часом засмічуються, тому їх необхідно міняти. Масляний фільтр рекомендується міняти при кожній зміні масла. Паливні та повітряні фільтри змінюються у строки, визначені автовиробником. Фільтр салону - кожні 15 тисяч кілометрів. Слід пам'ятати, що фільтри салону не можна продувати повітрям або витрушувати, як це роблять з повітряними фільтрами двигуна. При цьому руйнується шар із мікроволокна і втрачається ефект фільтрації.
         Сьогодні Bosch пропонує програму з більш ніж 1500 типів паливних, масляних, повітряних і салонних фільтрів, що дозволяє охопити більше 89% автомобілів європейських і азіатських автовиробників. Регулярні нові розробки розширюють програму з фільтрів для нових автомобілів. Всі фільтри відповідають вимогам виробників автомобілів і гарантують повну працездатність протягом усього рекомендованого виробником терміну експлуатації.
         В автомобілі і в його системах фільтри Bosch надійно оберігають від проникнення шкідливих часток.

Щітки склоочисників
       Визнана висока якість склоочисників Bosch проявляється у відмінному очищенні скла і довговічності використання. Інноваційна техніка склоочисників Bosch гарантує найкращу видимість на дорозі і максимальну надійність.
      Сьогодні все більше виробників оснащують свої автомобілі на конвеєрі щітками від фірми BOSCH - починаючи від Volkswagen Polo і Peugeot 407 до Maybach.

   Склоочисники Aerotwin з синтетичною двокомпонентною гумовою стрічкою (звідси і назва Twin - подвійний), як і традиційні щітки TWIN з бюгельною системою, стали переможцями серійних випробувань у 2003 році. У тестах автомобільних журналів, таких, як ADAC Motorwelt, Autobild, Auto Motor і Sport, щітки Аеротвін займали перші місця. І це не випадково - як і в інших галузях автомобільної техніки, фірма BOSCH вже багато десятиліть є провідним виробником щіток і систем склоочисників завдяки своїй інноваційній політиці.
     Перші склоочисники з електричним приводом, що з'явилися на ринку в 1926 році, визначили подальший технічний розвиток. Так, наприклад, фірма BOSCH вперше в 1971 році вивела на ринок склоочисники з переривчастим режимом роботи, а в 1994 році - двохкомпонентну гуму для щіток склоочисників «TWIN». 
    У 1999 році з'явився універсальний адаптер QUICK-CLIP і нові склоочисники Aerotwin, а в 2001 році - реверсивний привід склоочисника. З 2004 року подальшим інноваційним ходом фірми BOSCH стало антифрикційне покриття гуми для всіх щіток склоочисників TWIN, що підвищує комфортність очищення скла, в тому числі і для частково сухою поверхні скла.

 
 
 

Інформація була взята з інтернет сайту виробника http://www.bosch-auto.com.ua/