ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

               Комапнія ContiTech, яка знаходиться в Ганновері, входить до складу концерну «Continental»  і є провідним спеціалістом в області технології гуми та пластмас. Вісім окремих самостійних бізнес-підрозділів компанії розробляють, виробляють та пропонують на ринку функціональні деталі та системи для потреб автомобілістів і других галузей промисловості. Дочірні підприємства, дистриб’юторські філії, спільні фірми представляють ContiTech  більш ніж у 140 країнах.
    Чільне положення групи фірм «ContiTech Power Transmission Group»  у галузі виробництва продукції для комплектації автомобілів заводами-виробниками створює прекрасну платформу для міжнародної торгівлі запасними частинами. Вірна принципу «Our Drive – Your Success» фірма ContiTech пропонує для легкових та вантажних автомобілів, а також для автобусів усю необхідну програму запасних частин і компонентів для привідних механізмів.

     Галузевий відділ ContiTech Power Transmission Systems є розробником, виробником та постачальником приводних ременів, супутніх компонентів і комплектних систем  приводних ременів для автомобілів промисловості та інших галузей виробництва. По поставкам поліклинового ременя  V - MULTIRIB ContiTech Power Transmission Systems  займає перше місце у Європі та входить до трійки світових лідерів.
      Виробнича програма,зубчастих ременів, клинових і поліклинових ременів, що випускаються задовольняє не більш ніж 98 відсотків потреб автомобільного ринку. При цьому вона постійно поновлюється – нові вироби з’являються протягом короткого часу після запуску та виробництва нових видів автомобілів у обсязі, запропонованому на продаж запасних частин. 
         Асортимент продукції вміщує в себе:
приводні ремені: зубчасті, клинові та поліклинові для легкових та вантажних автомобілів
набори для заміни ременів з відповідними компонентами.

 

 


Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.contitech.de/