ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

 

        CORTECO є спеціалістом на ринку автомобільних запасних частин у складі Фройденберг Груп.

       CORTECO спеціалізується на виробництві та продажі запчастин для автомобілів, а саме, ущільнень і деталей для контролю вібрації і шуму та додатково пропонує інші продукти, наприклад салонні фільтри. Фройденберг Груп відома в усьому світі як постачальник оригінальних запчастин (ОЕ) на конвеєр автовиробникам. Цю перевагу використовують і авто майстерні, які використовують для заміни наші запчастини, що мають оригінальну (ОЕ) якість. Фройденберг Груп є провідним підприємством-виробником у світі в області ущільнень і деталей для контролю вібрації і шуму, а також салонних фільтрів.
     CORTECO, як частина Фройденберг Груп, має богаті традиції, філіали у 52 країнах і виробничі потужності по всьому світу. Торгівля компанії CORTECO на ринку автозапчастин ведеться з десяти місць, розташованих на різних континентах.
     CORTECO пропонує незалежним майстерням понад 18.000 товарних одиниць. Серед них ущільнення Simmerring® та салонні фільтри micronAir®, якими оснащується кожен другий новий автомобіль у Європі Наш асортимент охоплює радіальні ущільнення валів (Simmerring®), малоз’ємні ковпачки, інтегрировані радіальні ущільнення валів, комбіновані та касетні ущільнення, подушки двигуна, гумово-металеві вироби, прокладки ГБЦ та комплекти прокладок для двигуна, салонні фільтри та тормозні шланги. .
   Компанія заснована у 1996 році та має дев’ять представництв, які знаходяться в Германії, Італії, Франції, Великобританії та Іспанії, Сингапурі, США, Китаї, Бразилії, Польщі та Турції. З 2007 року CORTECO відкрила свої офіси в Росії та Сербії.


Інформація була взята з Інтернет сайту виробника
 

http://www.corteco.com/