ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
 
  Компанія Dayco є світовим лідером в області розробки, проектування, виробництва і поставок найважливіших приводних систем, а також реалізуємих на вторинному ринку компонентів для автомобільної, будівельної, сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.
    Завдяки багатому досвіду створення систем, що забезпечують безшумну і ефективну передачу потужності, Dayco стала найбільшим світовим постачальником системних рішень для гібридних електромобілів. Більш ніж 100-річний досвід розробки приводних систем, накопичений Dayco, дозволяє поставляти клієнтам з усього світу приводні системи, яки найбільш ефективним чином задовольняють специфічним вимогам, що пред'являються ними до характеристик обладнання незалежно від сфери його застосування.
  В даний час Dayco є другим за величиною світовим виробником автомобільних ременів для OEM і вторинного ринку. Саме Dayco вперше впровадила тефлонове покриття ременів ГРМ для сучасних дизельних двигунів з білим покриттям. Технологія BIO (Belt in Oil) від Dayco, вперше застосована на двигунах Ford, дозволила вирішити основну проблему ремінного приводу ГРМ в порівнянні з ланцюговим - необхідність винесення приводу за межі самого двигуна, що призводило до збільшення розмірів всього агрегату.