ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

       Delphi – провідний світовий постачальник електроники та технологій для сегментів ринку легкових автомобілів. Вже понад ста років  Delphi виготовляє деталі, з якими створюються автомобілі, та розробляє нові технології. Усі продукти компанії  Delphi для вторинного ринку відражають рівень інновацій та обслуговування клієнтів, що зробило компанію  Delphi провідним постачальником автомобільних технологій для провідних світових виробників автомобілів.
           Компанія  Delphi – розробник практичних інновацій, які розвивають безпеку, потужність та ефективність обладнання. Рішення, що пропонує  Delphi охоплюють технології для автомобілів з бензиновим, дизельним і гібридними двигунами, повністю відповідають потребам технічних спеціалістів і клієнтів у всіх куточках світу.

Масла
       Компанія  Delphi пропонує широкий вибір змащувальних матеріалів, які підходять для використання в двигунах, трансмісіях, редукторах та гідравлічних системах, від високоякісних мінеральних до напівсинтетичних та синтетичних масел. На світовому вторинному ринку змащувальні матеріали компанії  Delphi відомі своєю якістю, надійністю та експлуатаційною довговічністю. 
   Характеристики змащувальних матеріалів є критично важливим фактором захисту двигуна та економної експлуатації автомобіля протягом всього строку служби двигуна. Від сучасних змащувальних матеріалів потребується робота у все більш складних умовах експлуатації і при екстремальних температурах. Правильний вибір коефіцієнта в’язкості SAE та класифікатору API/ACEA для тих чи інших цілей грає надзвичайно велику роль у підвищені технічних характеристик і мінімізації витрат на ремонт, спричинений зносом двигуна. 


Автомобілі, обладнані новими економічними двигунами та системами доочистки, потребують використання нових змащувальних матеріалів для двигунів. Системи доочистки не були повністю сумісні з компонентами, які традиційно входили у склад змащувальних матеріалів. Моторне масло, яке містить високі рівні сульфатної зольності, фосфору та сіри (SAPS) може викликати засмічення дизельного фільтру сажі  (DPF), що призводить до зниження робочих характеристик та підвищенню витрати палива. Мастильні матеріали з пониженим вмістом SAPS  усувають цю проблему завдяки своїй інноваційній формулі. Мастильні матеріали Delphi з пониженим вмістом сульфатної зольності, фосфору та сіри адаптовані к існуючим двигунам внутрішнього згорання, дизельним двигунам і дизельним двигунам з прямим вприскуванням, обладнаним системами доочистки ( фільтр твердих часток, каталізатор і та ін.).    

      Delphi регулярно поновлює свій асортимент мастильних характеристик відповідно до останніх європейських і американських стандартів. Для того, щоб досягнути високого рівня якості, був покращений склад за рахунок інтеграції нових високоефективних присадок. 
Мастильні матеріали:
синтетичні мастильні матеріали
напівсинтетичні мастильні матеріали
мінеральні мастильні матеріали
трансмісійні та гідравлічні мастильні матеріали
Дана продукція має сертифікат відповідності, виданий Урядовою Системою Сертифікації УкрСЕПРО.

                         

 

Топливні дизельні фільтри
     Delphi володіє міцною репутацією лідера в проектуванні та виробництві паливних фільтрів для дизельних двигунів.Компанія пропонує широку лінійку оригінальних комплектуючих для паливних фільтрів, вузлів та продуктів для покращення властивостей палива. Сьогодні фільтри Delphi встановлені в якості оригінального обладнання на найкращі у світі легкові автомобілі та автомобілі для легких умов експлуатації, серед яких Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, PSA, Renault и Ssangyong. Вони також використовуються у якості провідних вузлів у вантажних автомобілях, автобусах, машинах для бездоріжжя. В умовах високого тиску та надточних допусків, які властиві сучасним дизельним двигунам з системою Common Rail, чистота палива набуває все більше значення. Усього 5 г бруду розміром від 2 до 5 мікрон когут призвести до серйозного пошкодження системи вприскування палива, яке в свою чергу обернеться простоєм автомобіля і дорогим ремонтом. Асортимент високопродуктивних паливних фільтрів Delphi для систем вприскування дизельного палива Common Rail розроблений для видалення часток розміром до 2 мікрон при дотриманні вимог до довговічності. Таким чином забезпечується оптимальний захист системи вприскування палива. 

Переваги Delphi : широкий асортимент для легкових автомобілів і комерційного автотранспорту малої вантажопідйомності, а також для важких режимів експлуатації, сільського господарства, промисловості та суднобудування.
•реалізація в фільтрах новітньої запатентованої технології з використанням високоефективних багатошарових фільтроматеріалів
•відповідність фільтрів стандартам ISO (ISO 19438) за характеристиками міцності, водовідділення та ефективності видалення часток
•інтервали заміни до 120 000 км

Деталі підвіски та кермового керування
    Системи та вузли кермового керування та підвіски є невід’ємними та найважливішими з точки зору безпеки «органами» автомобіля. Окрім безпеки, вони напряму впливають на рівень комфорту автомобіля при їзді. Тому розробляючи продукти для кермового керування та підвіски, в Delphi забезпечують їх відповідність стандартам оригінального обладнання по критеріям естетичності, специфікації матеріалів і експлуатаційних характеристик.  
      Delphi надає комплексне рішення для ремонту за рахунок поставки вузлів кермового керування та підвіски з необхідними аксесуарами – болтами, гайками, шайбами, кронштейнами, стяжними кільцями, гофрованими трубками та ін. Завдяки цьому приладдю Delphi допомагає технічним спеціалістам економити свій час і кошти. 
      Охоплюючи більш ніж 90% європейського ринку автомобілів, Delphi пропонує всеохоплюючий асортимент елементів кермового керування та підвіски, в тому числі поперечні важелі, контрольні важелі, стабілізатори, шарові опори двигуна, внутрішні тяги та наконечники тяги. Елементи кермового керування та підвіски Delphi пройшли жорстокі випробування на відповідність розмірам, якість матеріалу, надійність і експлуатаційні випробування, щоб забезпечити оптимальну якість і експлуатаційні характеристики.
Переваги Delphi:
•відповідальний підхід до процесу розробки
•найширший вибір у галузі: більш ніж 4700 каталожних номерів
•продуктова лінійка включає поперечні важелі, шарові опори, кермові наконечники, стойки стабілізатора, сайлентблоки, поперечні тяги підвіски, пильники та опори двигуна.

Дизельні форсунки Delphi

 Будучи визнаним експертом в області паливної апаратури і систем управління ДВС, Delphi має на меті допомогти виробникам скоротити обсяги небезпечних викидів , поліпшити економічність і оптимізувати показники силового агрегату. Ось лише короткий перелік актуальних новацій. Система Common Rail Delphi Multec, призначена для легких дизелів, побудована на принципі соленоїдних інжекторів. Однак завдяки особливій конструкції соленоїда ця система за швидкістю спрацьовування близька до пьезоінжекторних - дозволяє виробляти до 5 вприскувань за робочий цикл (ресурс інжектора становить не менше 1 млрд вприскувань). Також , з огляду на запити виробників на зменшення маси та габаритів паливної системи, Delphi запустила у виробництво нове покоління насосів DFP3 Common Rail. Маса такого виробу становить всього 5-7 кг в залежності від модифікації. При цьому насоси DFP3 не тільки менш гучні , але ще і більш продуктивні.    Відносно інших дизельних інновацій Delphi можна відзначити нове сімейство високоефективних дизельних систем Common Rail для двигунів середньої потужності. Система забезпечує високий рівень контролю палива при тиску до 2400 бар , щоб допомогти автовиробникам укластися в вимоги ринку за екологічними стандартами і викидів CO2. Виробництво новітніх паливних систем для двигунів середньої потужності почнеться в 2016 році. Спеціально для виробників великовантажної техніки , які перейшли на стандарт Євро - 6, Delphi пропонує інноваційну паливну систему F2, причому в трьох варіантах виконання: F2E - для двигунів з розпредвалом в голівці блоку циліндрів; F2P - з нижнім розташуванням розпредвала і F2R - зі стандартною паливною рампою.    Використовуючи свій досвід провідного виробника оригінальних запчастин , Delphi надає повний цикл продуктів і послуг, в тому числі комплексні системні рішення для пост продажного обслуговування автомобілів, включаючи поставку насосів, інжекторів, фільтрів, блоків управління і інших найважливіших компонентів. Доречі, технології ремонту цих систем передаються на вторинний ринок відразу після початку продажів автомобілів. Так , підрозділ Delphi Product & Service Solutions ( DPSS ) вже анонсував вихід на ринок нових рішень по ремонту двохклапанних насосів - форсунок ( EUI ) Е3, призначених для важкої комерційної техніки. Рішення забезпечує ремонт більше 48 моделей насосів - форсунок і буде реалізовано на автомобільній та спеціальній техніці марок Volvo Trucks, Mack, Hyundai, Volvo Penta, Renault Trucks та Nissan.

Інформація була взята з інтернет сайту виробника: http://am.delphi.com/