ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
  Корпорація DENSO, зі штаб-квартирою в місті Карія, префектура Айчи, Японія, є провідним світовим постачальником передових автомобільних технологій, систем і компонентів в області терморегулювання, трансмісії, електроніки, інформації і безпеки. Її клієнтами є всі основні світові автовиробники. Компанія має понад 220 дочірніх компаній і філій в 38 країнах і регіонах (в тому числі Японії) і є роботодавцем для близько 147 000 чоловік.
  DENSO Europe BV, що спеціалізується на ринку Aftermarket і промисловому секторі, пропонує широкий асортимент деталей і компонентів ОЕ якості. Дана пропозиція включає системи управління двигуном (датчики масової витрати повітря, клапани рециркуляції відпрацьованих газів, паливні насоси, датчики температури відпрацьованих газів і котушки запалювання); теплові системи (компресори кондиціонерів, осушувачі, конденсори, датчики тиску, розширювальні клапани і випарники); системи охолодження (радіатори охолодження, масляні радіатори, обігрівачі, інтеркулери, вентилятори охолодження і салону); салонні фільтри; свічки запалювання; Свічки розжарювання; склоочисники; стартери та генератори змінного струму; кисневі датчики; дизельні компоненти (в тому числі насоси високого тиску Common Rail, форсунки системи харчування Common Rail, паливні фільтри і клапани контролю всмоктування).
Інновації корпорації DENSO на світовому ринку включають:
 1974 - Перша в світі свічка запалювання з платиновим електродом (1,1 мм).
 1975 - Перша в світі свічка запалювання з електродом з U-подібним пазом.
 1991 - Перша в світі свічка розжарювання з керамічним нагрівальним елементом.
 1997 - Перший компресор кондиціонера змінної продуктивності без муфти і електронним управлінням.
 1997 - Перша в світі свічка запалювання з іридієвим електродом (0,4 мм).
 1998 - Перший в світі каталітичний конвертор вихлопних газів з тонкостінної керамічної стільниковою структурою.
 1999 - Перший в світі 12-дірковий паливний інжектор.
 2000 - Перший в світі генератор з сегментним провідником, а також подвійною обмоткою, випрямлячами і прямокутним провідником для обмотки статора.
 2001 - Перший в світі інтегрований генератор стартера з ремінним приводом.
 2002 -Перша в світі дизельна система Common Rail з тиском 1800 бар.
 2005 - Введення в виробництво чотирьох нових компонентів для гібридних автомобілів: інтегрований комп'ютер гібридного управління; пристрій моніторингу акумулятора; перетворювач постійного струму; перший в світі електричний компресор, що містить інвертор.
 2005 - Перша в світі дизельна система Common Rail з тиском 1800 бар з інжекторами «пьезо».
 2005 - Перші в світі найбільш компактні і легкі високопродуктивні генератори. Генератор DENSO з силою струму 220 ампер є першим зразком з повітряним охолодженням такого рівня.
 2006 - Перший в світі внутрішній теплообмінник з подвійною трубою для компактної передньої системи кондиціонування повітря.
 2006 - Перша в світі система електромагнітного управління змінним газорозподілом з механічним приводом.
 2009 - в світі постійно функціонуючий стартер.
 2009 - в світі система кондиціонування повітря легкового автомобіля за допомогою циклу охолодження на основі ежектора.
 2012 - Перша в світі система управління двигуном, де форсунки мають вбудований датчик для вимірювання тиску, під яким подається паливо, в режимі реального часу, а також для контролю над кількістю і часом подачі палива; для тривалого і високоточного вимірювання подачі використовується технологія «розумного контролю».
 2013 - Перше в світі інтегроване бездротове зарядний пристрій стільникового телефону для салону автомобіля, що пропонує зручне рішення зарядки без шнурів і з'єднань.
 2013 - Дизельна система подачі палива Common Rail з самим високим в світі тиском уприскування в 2500 бар, що допомагає підвищити ефективність палива на близько 3%, в той же час зменшуючи викид твердих часток на майже 50% і оксидів азоту на 8%.
 
Інформація була взята з Інтернет сайту виробника