ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

                      

       Компанія  DOLZ, яка була заснована у 1934 році, має більш ніж 70-річний досвід у виробництві водяних насосів для легкових, вантажних автомобілів і тракторів.
      На 20 тисячах квадратних метрів виробничої площі Industrias Dolz S.A. розміщується найновітніше обладнання для виробництва водяних насосів. Dolz – один з небагатьох виробників, які використовують алюмінієве лиття, лінії механічної обробки та збірне виробництво.  Компанія прагне задовольняти усі потреби клієнта, пропонуючи асортимент з більш ніж 700 найменувань, розроблених на основі детальних досліджень і аналізу транспортних засобів. Як виробник, що має повний цикл виробництва, компанія здатна керувати якістю технологічних процесів і компонентів.
      Якість компанії підтверджується сертифікацією виробництва по ISO 9002, сертифікатом Q1 Quality Award от Ford Motor Company. Сьогодні DOLZ пропонує широкий асортимент з 600 найменувань водяних помп, розроблених на основі детального дослідження та аналізу світового автомобільного парку.
     Важливу роль у розвитку компанії зіграли інвестиції. Це дозволило DOLZ підвищити технологічний рівень, а разом з тим і покращити якість продукції, що випускається. К тому ж нова система плавки алюмінію сприяла збільшенню кількості виготовляємих помп до 3000 на день. Так, крок за кроком компанія DOLZ змогла завоювати загальне визнання та лідируючу позицію на кількох латино-американських ринках. 
     Щоб на вдарити в бруд обличчям, виробник водяних помп багатократно випробовує свій продукт на міцність. Кожен компонент тестуються згідно до усіх вимог і стандартів. 
     Слід зауважити, що продукцію DOLZ упаковують в свою оригінальну упаковку багато відомих виробників водяних помп. Усі вони мають відмінну репутацію на ринку автозапчастин, але реалізують вже по іншій ціні. Оригінальна продукція DOLZ – це продукція по чудовій ціні від власної мануфактури.
 


                                            

Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.idolz.com/