ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

Компанія FEBI  має більш ніж півтора вікову історію. Свою сучасну назву вона отримала в 1844 році, коли була заснована фірма Bilstein, яка займалася обробкою металу. Згодом власники компанії вирішили розділити її і зайнятися власним бізнесом. Фірма Августа Більштайна – це зараз один з найкрупніших у світі виробників амортизаторів. А продукція компанії Фердінанда Більштайна, з роками, стала широко відомою у світі під маркою FEBI.
Сьогодні FEBI працює в 3-х напрямах, основним з яких є виробництво автозапчастин. Це деталі підвіски, рульового управління, деталі двигуна та багато іншого. Крім того,компанія випускає компоненти для промислового обладнання та побутової техніки, а також займається виробництвом акватехніки.
Виробничі потужності компанії розташовуються на площі 8 тис. кв. м у фірмі працює приблизно 1000 чоловік. Компанія представлена у Франції, Англії, Італії. У цих країнах маються і крупні склади продукції. Відділення фірми також є в Сингапурі, Шанхаї, США. Однак усе виробництво зосереджено у Німеччині. Це відноситься і до виготовлення автозапчастин, асортимент яких включає в даний час 16000 найменувань для всіх основних європейських автомобілів, представлених у більш ніж 130 країнах світу через 70 дочірніх і спільних підприємств.
Центральний офіс знаходиться у м. Еннепеталь (Німеччина). Основний асортимент продукції FEBI це: деталі двигуна, коробки передач, кузовні деталі, деталі переднього та заднього моста, деталі підвіски, прокладки, деталі гальмівної системи, а також електрообладнання. На російському ринку пропонуються також інші запчастини більш дрібного асортименту та розхідники від фірми FEBI: ущільнюючі кільця, гайки, масла, жири, антифриз і гальмівні рідини, скло, мастильні ніпелі, гвинти, стопорні кільця та пружинні шайби, шплінти, штифти та інші дрібні деталі FEBI постачає в Росію деталі ходової тільки для автомобілів іноземного виробництва. Це запчастини для MERCEDES, BMW, AUDI, VW, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, FIAT, ALFA ROMEO, VOLVO та інших марок. Гарантією якості виготовляємих виробів є сертифікат системи TUV відповідно до вимог стандарту DIN ISO 9002.

    

Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.febi.com/