ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

  Обираючи деталі японської марки HITACHI та німецької – HÜCO, споживач отримує запчастину якості оригінального обладнання для європейських, японських та корейських автомобілів. Обидві марки з 2012 року належать Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH – підприємству та штаб-квартирі групи Hitachi в Європі.

  Асортимент Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH орієнтований на комплексні рішення для сучасних систем управління двигуном, подачі палива, системи запалювання, тощо.

  Деталі сенсорних систем. Запчастини, попит на які буде стрімко зростати. (Щорічно тільки на автомобільні конвеєри Hitachi вже постачає понад 20 мільйонів датчиків масової витрати повітря. Доля Hitachi в OE – 40%.) Виробник розвиває та пропонує цей і незалежному ринку запчастин. Наразі різноманітних датчиків: масової витрати повітря, датчиків розподільчого валу, колінвалу, датчиків АБС, датчиків тиску у впускному колекторі, датчиків частоти обертання - понад 450 позицій для застосування в майже 25 000 автомоделей.

 Деталі систем запалювання. Асортимент від Hitachi можливо найширший на ринку: понад 680 позицій, що покривають 17 500 автомоделей. Котушки та модулі запалювання та високовольтні проводи.

 Деталі системи подачі палива. Асортимент з ексклюзивною продукцією від Hitachi: насоси високого тиску для сучасних бензинових двигунів (систем FSI, TSI,TSFI) групи Volkswagen (VW, Audi, Skoda, Seat), бензинові форсунки, паливні насоси бензобака, модулі подачі палива для бензинових та дизельних систем. Понад 180 позицій, що покривають потреби 7000 автомоделей.

 Деталі ротаційних електросистем. Понад 35 років HITACHI та HÜCO добре відомі, як постачальники генераторів, стартерів, регуляторів напруги для автопрому. Асортимент з 520 позицій, що покриває 46 000 автомоделей.

 Деталі систем попереднього підігріву в дизельних двигунах. Найширший асортимент реле для дизельних свічок розжарювання на ринку. Майже 130 реле під маркою HÜCO для 7 400 автомоделей.

 Деталі інших систем управління двигуном. Датчики перепаду тиску, що вимірюють різницю тиску в системі відпрацьованих газів.