ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

    Компанія King Engine Bearings, заснована у 1960 році є розробником і виробником світового класу підшипників ковзання для легкових, вантажних автомобілів, морських, авіаційних, резервних джерел живлення та інших типів двигунів. Єдиним продуктом, фірми King Engine Bearings є підшипники ковзання для двигунів.
    Виробництво вкладишів почалось в Ізраїлі у 1960 році та мало первинну орієнтацію на європейські автомобілі. Через декілька років, King Engine Bearings розширили свою виробничу лінію, щоб додати американський, японський та корейський напрямок. King виробляє 15 мільйонів комплектів вкладишів щороку, покриваючи при цьому більш ніж 600 різноманітних типів двигунів. Номенклатура виробів компанії включає вкладиші, як для дизельних, так і для бензинових двигунів. 
    Протягом багатьох років компанія King впроваджувала новітні технології виробництва, при цьому якість продукції залишалась стабільно високою, що й підтверджує сертифікат якості міжнародної організації по стандартизації ISO 9002.
    Ассортимент King вміщує в себе оригінальні шатунні, корені та упорні підшипники, підшипники розподілюючих валів, а також спеціальна лінійка спеціальних високоефективних вкладишів. В результаті многорічної спеціалізації, компанія представила підшипники ковзання самої високої якості на ринку афтермаркет сьогодні. Протягом багатьох років, King розробляла та притримувалася філософії постійного удосконалювання , від конструкції підшипнику та техніки для обслуговування клієнтів.
   Компанія є сертифікованим TS16949 (автомобільний) і AS9100  (аерокосмічного) виробником, працюючим при максимально високих статистичних показниках якості.

 

                        
Інформація була взята з інтернет сайту виробника  http://www.kingbearings.com/