ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

   MS Motor Service International GmbH – постачальник міжнародної автомобільної промисловості, який користується доброю репутацією.  Як багатолітні партнери виробників автомобілів, підприємства групи Kolbenschmidt Pierburg розробляють новаторські компоненти та системні рішення з признаною компетентністю в галузі постачання повітря та зниження вмісту шкідливих речовин, масляних, водних і вакуумних насосів, поршнів, блоків циліндрів і підшипників ковзання.
 Вироби Kolbenschmidt Pierburg задовольняють високим вимогам і стандартам якості автомобільної промисловості. Низький рівень викиду шкідливих речовин, вигідне споживання палива, надійність, якість та безпека є визначальними рушійними факторами для новаторських рішень Kolbenschmidt Pierburg AG.
   Під маркою KOLBENSCHMIDT постачається широкий і відповідаючий попиту асортимент деталей, розташованих як на двигуні, так і всередині нього. У розпорядженні мотористів знаходяться компоненти для більш ніж 2000 різноманітних двигунів.
 Усі товари в синій коробці від KS відповідають самим високим вимогам якості, економічності та охороні навколишнього середовища.

 Компанія Kolbenschmidt є одним з найкрупніших постачальників компонентів для авто-збирального виробництва. У першу чергу, це деталі циліндро-поршневої групи, підшипники ковзання, головки циліндрів і блоки з алюмінію, а також масляні, паливні та повітряні фільтри, як невідокремлені компоненти для довгої служби двигуна автомобіля.

Продукція компанії сертифікована за стандартом. Широкий асортимент продукції, що виробляється дозволяє охоплювати практично увесь ринок автомобілів європейського виробництва. Із збільшенням ринку збуту збільшується і присутність деталей, які виробляються компанією.
Інформація була взята з сайту виробника
 
 
 
Інформація була взята з інтернет сайту виробника http://www.ms-motor-service.com/