ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

      KYB Corporation – провідний виробник гідравлічного обладнання у світі. Провідні технології компанії знаходять застосування в авіації, кораблебудуванні та, авжеж, в автомобілебудуванні.
     На ринок автозапчастин фірма KYB прийшла в 1950 році, та за 64 роки компанія досягла вражаючих успіхів: в даний час це найкрупніший постачальник амортизаторів на конвеєр з часткою ринку 25% у світі та третій за обсягами постачальник амортизаторів на вторинний ринок Європи. Штаб-квартира компанії знаходиться в Токіо, Японія. На головному підприємстві та в філіалах з офісами по усьому світу працює більш ніж 8000 чоловік. Щорічний оборот компанії складає понад $ 2.5 млд. Частка амортизаторів в обороті – 60%. Акції KYB представлені на біржі в Токіо. KYB Corporation щорічно виготовляє понад 75 млн. амортизаторів, які експортуються більш ніж в 100 країн світу під єдиною торговою маркою KYB. Основні підприємства розташовані в Японії, Європі, Азії та США.
      Крупніший у світі завод по виготовленню амортизаторів.
Обсяг продукції, що випускається – понад 3 500 000 штук амортизаторів на місяць.
Площа 163 500 м кв. 
Кількість співробітників: 1400 чоловік
Виробничі лінії: 35 конвеєрів

Відмінні характеристики, передова техніка та багато технічних переваг забеспечуэ амортизаторам довгий експлуатаційний строк служби. Оптимальний варіант для економної заміни відпрацьованого оригінального амортизатора. Відмінною рисою цієї серії є те, що амортизатори виготовляються з великим запасом міцності (на 60-70 тис. км пробігу більше, ніж у нових (!) оригінальних амортизаторів).Замінивши амортизатори, ви досягнете значного зменшення зносу інших деталей підвіски. Газонаповнені стойки краще реагують, ніж багато оригінальних стойок. Використання в амортизаторах цієї серії азоту під тиском і запатентованого компанією KYB клапанного механізму забеспечують комфорт у керуванні автомобілем та перешкоджають змішуванню газу з рідиною (вспінюванню). У цій серії представлені як саме амортизатори, так і стойки та газові патрони.

Саморегульований газовий амортизатор – це нове поняття в автомобілебудуванні. Принцип роботи ґрунтується на застосуванні атмосферостійкої гідравлічної рідини та азотного газу, що нагнітається. Амортизатор GAS-A-JUST серії KYB 55 ідеальний при їзді, коли від автомобіля потребується особливо добра керованість і від коліс високий коефіцієнт зчеплення з дорожнім покриттям.

 

 

Серія високоефективних амортизаторів KYB Ultra SR спеціально розроблена для забезпечення стійкості водіння спортивного автомобіля та безпеки водія. У порівнянні зі звичайними амортизаторами, в амортизаторів цієї серії збільшені зусилля відбою та стиснення, що робить автомобіль набагато стійкіше на великій швидкості та при агресивному стилі водіння.

 

 

Пружини KYB під торгівельною маркою K-Flex вже встигли заслужити популярність і репутацію у країнах Європи. KYB пропонує найбільш розширений асортимент пружин для європейських і японських автомобілів. 

Висока оригінальна якість, що забезпечує щільне прилягання захисних комплектів KYB до штоку та легка установка гарантує вигоду використання.
 

 


 

 

 

Інформація була взята з інтернет сайту виробника http://www.kyb.ru/