ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

     Група MAHLE, яка нараховує більш ніж 30 000 співробітників на підприємствах у Німеччині та  закордоном, відноситься до провідних світових виробників і є одним з 30 самих великих постачальників автомобільної промисловості світу.
   Реструктуризація компанії дозволила розширити спектр запропонованих послуг і направити усі зусилля на розробку стратегій, орієнтованих на економічний зріст. При цьому залишаються незмінними орієнтація на інтереси споживача, новаторство в області технологій, безперечна якість та прихильність відомим маркам.
    На підприємстві застосовується система якості, визнана у всьому світі більшістю клієнтів, які висувають високі вимоги до якості, та підтверджена стандартами ISO 9001 та QS 9000.
Широкий спектр продукції компанії розподілений за напрямами:

  • моторна група: поршні, поршневі кільця та пальці, частини поршневої, гільзи циліндрів, шатуни та компоненти, блоки циліндрів двигуна та циліндри з легких металів, блоки циліндрів;
  • системи фільтрації: фільтри для автомобілів ( масляні фільтри, повітряні фільтри, топливні фільтри, фільтри салону, фільтри КПП), промислові фільтри;
  • системи приводу клапанів: компоненти приводу клапанів;
  • система охолодження: термостати;
  • система подачі повітря: турбіни, турбокомпресори
    Розробка та виготовлення поршнів і поршневих систем є основною спеціалізацією MAHLE. Незалежно від того чи це економічний двигун для маленької потужної машини, чи для розкішного лімузину, чи для величезних комерційних автомобілів, слово MAHLE на деталях мотора завжди визиває у спеціалістів повагу та впевненість у безперечній роботі. На міжнародних гонках машини з поршнями MAHLE та компонентами двигуна завжди займають лідируючі позиції у Формулі-1, 24-часовій Міжнародній гонці в Ле Мане, Міжнародному Чемпіонаті по Раллі, в Турингі та навіть в звичайних гонках.

                           

 

Інформація була взята з інтернет сайту виробника http://www.mahle.com/