ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 
                                                    
 
  Виробництвом фрикційних матеріалів компанія Nisshinbo зайнялася у 1944 році. Крім фрикційних сумішей та матеріалів, що є основою для виготовлення гальмівних елементів, Nisshinbo виробляє деталі та вузли систем гальмування пасажирського та комерційного транспорту – від мікролітражних та спортивних автомобілів до важких вантажівок. Компанія постачає на конвеєри автозаводів дискові та барабанні гальмівні колодки. Клієнтами холдингу є відомі японські автовиробники - Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Subaru та ін. 
  Головне завдання Nisshinbo – розробляти ефективні та екологічно безпечні технології відповідно до концепції «розумних гальм». Це означає, що комплектуючі японського бренду не лише гарантують ефективне гальмування, а й дарують водієві відчуття комфорту та безпеки. Фірмові ноу-хау Nisshinbo стосуються насамперед рецептів фрикційних сумішей. Основа портфоліо - безасбестові органічні склади (кераміка) останнього покоління. 
  До складу холдингу входять 24 виробничі майданчики у 14 країнах світу – дослідні центри та заводи з єдиним стандартом якості. Є у Nisshinbo свій випробувальний полігон, побудований в 1988 році на базі викупленого аеродрому в японському місті Асахі. Наявність такого треку є обов'язковою умовою для постачальників гальмівних систем на конвеєри автозаводів. 
  Протягом усієї своєї історії Nisshinbo співпрацювала з багатьма європейськими компаніями. Спільні технічні розробки велися із Girling, Ltd. (зараз TRW Automotive) та Alfred Teves GmbH (зараз Continental Automotive). А найміцніші партнерські відносини у Nisshinbo склалися з компанією TMD Friction – найбільшим розробником фрикційних матеріалів та OE-постачальником, що базується у Німеччині. Так було в 1964 року разом із компанією Small and Parks, Ltd. (тепер TMD Friction) було налагоджено виробництво барабанних гальм, а з 1985 року Nisshinbo веде дослідження в галузі технологій створення передових композиційних фрикційних матеріалів з компанією Textar GmbH, що також входить до групи TMD Friction. 
  У 2011 році TMD Friction Group S.A. увійшла до складу японського холдингу, ставши його дочірнім підприємством. Внаслідок злиття двох гігантів Nisshinbo Holdings став постачальником фрикційних матеріалів №1 на світовому ринку. 
.

Сайт виробника https://nisshinbo-brakes.com/