ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

      OSRAM виробляє великі обсяги ламп для групи найбільш вимогливих і педантичних замовників по всьому світу. Мова йде про крупних міжнародних автовиробників.
   Під тиском конкурентів, та у зв’язку з посиленням стандартів безпеки, крупні автовиробники кожного року ставлять перед постачальниками вузлів і комплектуючих деталей задачі по підвищенню якості та покращення характеристик виробів, особливо це відноситься до світлотехніки. Якщо, беручи до уваги усе вищезгадане, половина виготовляємих кожний сезон по всьому світу автомобілів оснащується лампами одного виробника, це каже о якості його продукції краще за тисячу слів.
  OSRAM це компанія №1 у світі по виробництву виробів для автомобільної світлової техніки та постачальник оригінальних комплектуючих для усіх крупних виробників автомобілів та автомобільних фар. 

 Лампи, які виробляє OSRAM для ринка запасних частин мають аналогічну якість , та виготовляються відповідно до тих же норм і виробничих стандартів автовиробників, що й лампи, які постачають для зборки нових автомобілів.

Вироби компанії OSRAM призначені для модернізації – такі як NIGHT BREAKER UNLIMITED, COOL BLUE INTENSE, SILVERSTAR 2.0, LIGHT@DAY, DIADEM, SUPER, ALLSEASON SUPER – ідентичні відповідним типам ламп, які використовуються в серійній продукції автовиробників, отже вони є оригінальними запасними частинами.

Інформація булі взята з Інтернет сайту виробника http://www.osram.de/