ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

    Egon von Ruville – велика, компанія, яка динамічно розвивається з Гамбурга, пакуюча продукцію під своєю торгівельною маркою, сьогодні пропонує величезний спектр запчастин для автомобілів. У фірмовій упаковці Ruville пакується продукція таких відомих фірм як SKF, TIMKEN, KOYO, INA, SNR. Усі ці фірми виробляють запчастини, які встановлюються при збірці автомобілів.
Ruville сьогодні це:

елементи підвіски
ШРУСи
підшипники ступиці
подушки, пильники та отбійники амортизатора
подушки двигуна
водяні помпи
розподілвали, рокера
ролики на тяжіння ременю
елементи зціплення
   Як правило виробник не завжди володіє повним асортиментом і збалансованою пропозицією по цінам, в цьому випадку фірма Ruville звертається до кількох виробників, завдяки чому має можливість запропонувати широкий асортимент запасних частин по конкуруюче спроможним цінам. Особливістю такого підходу є створення максимально широкого асортименту продукції задовольняючої потребам будь-яких споживачів. 
    Протягом більш ніж 30 років товарний знак  Ruville є гарантією якості, компетентності та відповідальності. Постійний розвиток компанії ясно відображає ту довіру, яку на неї покладають клієнти по всьому світу. Ім’я компанії обов’язує її боротися за безперервну перевагу у виконанні побажань клієнтів.
Політика, яку проводить компанія Ruville також вносить свій внесок у зміцнення бізнесу на світовому ринку запасних частин. Компанія постачає на світовий ринок оригінальні запасні частини з заводів-виробників у Європі, гарантуючих стабільну якість товарів. Програма Ruville охоплює практично усі марки та типи транспортних засобів.
   Продукція Ruville відома більш ніж у 100 країнах світу. Компанія Ruville з перших років свого існування зарекомендувала себе не тільки на ринку Європи, але і взагалі на світовому ринку автозапчастин, де бренд «Egon Von Ruville» асоціюють з виключною надійністю та неперевершеною якістю. Позитивні відгуки про Ruville можна почути від провідних автовиробників усього світу. Якщо ви вже встигли спробувати на собі якість автозапчастин, ми будемо раді вислухати і ваші відгуки про Ruville.
Якщо розбирати детально каталог Ruville, можна відзначити наступне. Високоякісні шарові опори Ruville характеризуються високим ступенем стійкості до зношування деталей. Ось чому попит на них б’є усі рекорди. Що стосується деталей двигуна, то з самого початку компанія Ruville зарекомендувала себе у якості відмінного спеціаліста саме в області виготовлення деталей двигуна, 80-річний досвіт виготовлення, власне конструкторське бюро дозволяють компанії протягом довгого часу залишатися лідером по виготовленню автозапчастин.
     Німецька фірма здійснює оптимальний підбір автозапчастин, що формують ремонтні комплекти. Деталі, упаковані даною німецькою компанією, ніколи не підведуть вас на дорозі, забезпечать ваш комфорт та безпеку на шосе. Ruville – ідеальне поєднання ціни та якості.
 

            

Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.ruville.de/