ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

                                         

    Компанія E.Sassone є однією з найкрупніших виробників дисків зціплення в Європі. Компанія знаходиться в італійському місті Монале ДАстри та веде свою історію з 1953 року. Складовими успіху компанії є висока якість, широка виробнича програма, інноваційні технології, співробітництво з виробниками автомобілів.
       Протягом усієї історії компанія йшла по шляху покращення якості своєї продукції. Сьогодні система контролю якості основана на поетапній перевірці. Завод володіє власною лабораторією зі спостереження за якістю сировини, компонентів і кінцевого продукту.
    На даний момент компанія E.Sassone пропонує дуже широкий спектр дисків зціплення на різні види транспорту. Є пропозиції для легкового та комерційного транспорту, господарської техніки, будівничої і спецтехніки. У програмі є спеціальна пропозиція керамічних дисків зціплення для автоспорту. Також диски зціплення випускаються на ексклюзивні автомобілі.  Автомобільна пропозиція покриває європейський, японський, корейський та американський ринок. Окремо сформована пропозиція для вітчизняних автомобілів, яка успішно покриває всі потреби. Диски випускаються як на автомобілі з великим пробігом, так і на останні новинки автопорома. Завод випускає різноманітні диски діаметром до 440мм.

    Крок за кроком E.Sassone вдосконалює технології виробництва та контролю, інвестуючи у власні розробки. Унікальні марки сталі, які застосовують у виробництві дисків, запозичені з аеробудівництва. Новітніші технології у створенні фрикційних сумішей успішно конкурують з науковими лабораторіями концернів Valeo і Luk.
   Уся продукція заводу E.Sassone відповідають потребам заводів виробників автомобілів та перевищує їх. Компанія має успішний досвід конвеєрних поставок. Найбільші об’єми первинних поставок приходяться на спец- та господарську техніку, де вимоги до якості та загрузки самі жорстокі.
    З появою у пропозиції комплектів зціплення, корзин зціплення та вижимних підшипників компанія домоглася нового рівня свого розвитку. При цьому були збережені всі принципи компанії у відношенні якості продукції, інновацій та покриття ринку.

 
Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.esassone.com/