ООО “Спец-автотехника-М”
ДИСТРИБЬЮТОР АВТОЗАПЧАСТЕЙ
English в русский
 

      SPIDAN - оригінальний бренд GKN Driveline (напрями автомобільної трансмісії компанії GKN), яка є найбільшим виробником систем автомобільної трансмісії у світі і частка на всесвітньому ринку якої становить 42%. Вали та ШРУСи виготовляються на заводах GKN Driveline; на цих заводах також виробляють такі ж запчастини для автомобілів серійного виробництва. Виробництво засноване на специфікаціях виробників автомобілів. GKN Driveline розробляє і виготовляє рішення для валів для всіх провідних світових виробників автомобілів.
  Шарніри SPIDAN виготовлені виключно з високоякісної сталі, а сталь цементується відповідно з найсучаснішими методами виробництва. Відмінною ознакою шарнірів SPIDAN є невелика безпружинна маса і висока сталість крутного моменту. Ці якості підвищують комфорт водіння і сприяють економії енергії. На відміну від шарнірів інших виробників (максимальний кінематичний кут дорівнює 45 ° - 47 °), кінематичний кут шарнірів SPIDAN досягає 50 °, в залежності від типу шарніра. В результаті шарніри SPIDAN гарантовано забезпечують невеликі цикли обертання, які сьогодні необхідні для всіх категорій автомобілів.
   Необхідною умовою для бездоганної експлуатації є підходящі пильовики, виготовлені з високоякісних матеріалів, включаючи термопластичні еластомери (ТПЕ), такі, які також використовуються для пиляків ШРУС бренду SPIDAN. Наприклад, в автомобілі з переднім приводом пильовики на стороні колеса повинні бути в змозі повторювати кут шарніра до 50 ° без продольного зсуву. Пильовики шарнірів, виготовлені з термопластичних еластомерів (ТПЕ), характеризуються значно поліпшеним опором зносу при впливі озону, а також більш високою стійкістю до дії жирів і масел при більш високих температурах.
Вони володіють більш високим опором зносу, при їх установці відбувається менше помилок, вони також менш сприйнятливі до інших впливів. Завдяки своїй безусадочності і жорсткості, вони більшою мірою відповідають вимогам при 
високих оборотах двигуна. Якісні мастильні матеріали, розроблені GKN Driveline - один мастильний матеріал для шарніра і триподних сполук - завдяки цьому можливо розробляти шарніри меншого розміру, меншої  ваги і з кращими експлуатаційними властивостями. Мастильні матеріали SPIDAN забезпечують гарантоване змазування шарнірів, навіть при дуже високих температурах, наприклад, якщо шарнір піддається нагріванню зовні, як це часто відбувається на стороні коробки передач через близьке розташування вихлопної системи.
SPIDAN пропонує великий асортимент валів, шарнірів рівних кутових швидкостей і наборів пильовиків, таким чином відповідаючи вимогам вторинного ринку приблизно для 40,000 застосувань. Понад 97% всіх запчастин SPIDAN доступні з центрального складу. Вся продукція SPIDAN включена в Tecdoc з відповідною технічною інформацією. Більш того, GKN Driveline пропонує технічне навчання для дилерів запчастин і майстерень, що стосується цієї продукції. Застосування шарнірів SPIDAN і наборів чохлів гарантує Вам безпеку. Ви отримаєте найкращі експлуатаційні якості за найкращою ціною за оригінальну брендову продукцію.

       
Інформація була взята з Інтернет сайту виробника http://www.gknservice.com/